Архів

Друк

ПОКП "Полтавафарм" одне з найбільших комунальних підприємств в Україні

За участю заступника голови облдержадміністрації Олександра Коваля відбулася нарада керівників структурних підрозділів ПОКП "Полтавафарм" присвячена підсумкам роботи підприємства в першому півріччі 2012 року та перспективним завданням щодо покращення медикаментозного забезпечення населення в 2-му півріччі 2012 року.

На нараді відмічалось, що ПОКП "Полтавафарм" виконало першочергове завдання поставлене перед ним на початку року.

Належним чином підготовлена матеріально технічна база, вчасно підготовлені необхідні ліцензійні матеріали, стали запорукою отримання в травні нової ліцензії на господарську діяльність з виробництва лікарських засобів, оптової та роздрібної торгівлі. Всього про ліцензовано 233 аптечних заклади – структурні підрозділи підприємства.

В червні отримана нова ліцензія на обіг наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів. На цей вид діяльності проліцензовано 36 аптечних закладів.

Тобто, як і минулі роки підприємство впевнено тримає свої позиції на фармацевтичному ринку області, будучи одним з найбільших комунальних підприємств в Україні.

Окрім аптечних закладів, в найвіддаленіших куточках області, забезпечення ліками проводиться через 507 ФАПів та 107 лікарських амбулаторій.

За І півріччя відкрито ряд нових структурних підрозділів в Лохвицькому, Н. Санжарському, Семенівському, Чутівському, Чорнухинському районах.

На ІІ півріччя заплановано їх відкриття в Козельщенському, Зіньківському, Карлівському, Полтавському та ін. районах області.

В І півріччі підприємство розширило свої соціальні ініціативи.

В області збільшилась з 92 до 152 кількість ветеранських куточків. Через них надано різного роду знижок на 516 тис. грн. При відпуску ліків по рецептам, 01.05.2012 р. застосовується 2% знижка, а при відпуску за готівку багатодітним матерям – 10% знижка.

Розширюється асортимент та кількість ліків, що виготовлюється в умовах аптеки.

Почалась реалізація пілотного проекту щодо ціноутворення на лікарські засоби для хворих на гіпертонію, з метою підвищення їхньої доступності для населення та зменшення ризику виявлення ускладнення гіпертонічної хвороби.

На друге півріччя підприємством поставлені завдання щодо:

  • розвитку аптечної мережі;
  • подальшого впровадження інформаційних технологій;
  • розширення асортименту лікарських засобів та виробів медичного призначення, зниження цін на них та багато інш.

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини