Архів

Друк

Олександр Удовіченко детально оглянув приміщення майбутнього перинатального центру

7 серпня 2012 року голова Полтавської облдержадміністрації, голова робочої групи при облдержадміністрації по створенню обласного перинатального центру Олександр Удовіченко ознайомився з ходом проведення загальнобудівельних та оздоблювальних робіт.

Спільно зі своїм заступником Олександром Ковалем, начальником ГУОЗ ОДА Віктором Лисаком, головним лікарем обласної клінічної лікарні ім. М.В.Скліфосовського Євгеном Скалянським, представниками проектних та будівельних організацій Олександр Удовіченко детально оглянув приміщення майбутнього перинатального центру.

Олександр Васильович зауважив, що наразі актуальними є питання проведення фінансування, постачання будівельних матеріалів та оптимальна організація роботи на цьому вкрай важливому об’єкті. Серед позитивних моментів у роботі було відзначено те, що цими днями буде розпочато фінансування виконання робіт та придбання обладнання за кошти з державного бюджету.

Директор генпідрядної організації ПП «Лібор» Григорій Базавлук розповів, що на об’єкті використовуються сучасні технології, інновації у будівництві (вентильовані фасади, сантехнічне обладнання, оформлення приміщень). Робочий день на об’єкті триває 10-14 годин, постійно працює 140 осіб. У подальшому планується ще більш інтенсифікувати процес.

Олександр Удовіченко розглянув пропозиції по візуальному оформленню приміщень центру, було погоджено оригінал-макет назви установи, що буде розміщено  над центральним входом.

ПРЕС-ЦЕНТР ГУОЗ ОДА
Поділіться з друзями:   

Останні новини