Архів

Друк

Маленькому полтавцю потрібна допомога!

До керівництва Територіального управління МНС у Полтавській області звернулася жінка в повному відчаї, закликаючи рятівників Полтавщини: «Допопможіть!». «Допоможіть, врятуйте! Адже ви допомагає і рятуєте інших, врятуйте мого сина».

Згодом, як з’ясувалося, п’ятирічний Іван Барієнтос має дуже рідкісне захворювання – тромбоцитопенія, мієлодиспластичний синдром. Звичайним ж словами, у організмі дитини не виробляється достатня кількість тромбоцитів у крові, що є важливим для нормального розвитку та повноцінного життя. Тому, щотижня Івану необхідно переливати достатню кількість крові, щоб продовжити життя. Сім’ї дитини допомогли всі родичі та знайомі, хто має 2 позитивну групу крові, навіть на допомогу відгукнулися і знайомі родичів та здавали кров для переливання дитині. І коли, були використані всі можливості близьких людей, мама Івана звернулася за допомогою до обласного управління МНС, зважаючи на те, що в МНС працюють здорові і витривалі чоловіки.

Співробітники служби цивільного захисту не залишилися осторонь, і відгукнулися на благання матері, але й тут виникли перешкоди. Справа в тім, що перед переливанням крові, люди із 2+ групою проходять ретельну перевірку щодо медичних показників. Тому, коло небайдужих ще більше звузилося.

На сьогодні, Іванко перебуває в реанімаційному відділенні міської дитячої лікарні, адже декілька згаяних днів вартують йому життя.

З дозволу сім’ї Івана, звертаємося до всіх небайдужих людей і закликаємо про допомогу врятувати життя хлопчику, який не встигши побачити світ Божий, переживає страшні муки.

Допоможімо ж всі разом та врятуймо життя Івана!

Контактний телефон сім’ї: Надія Іванівна (бабуся) 099-000-90-45

Завчасно вдячні за розуміння, милосердність та підтримку!

Керівництво Територіального управління МНС у Полтавській області

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини