Архів

Друк

Капітальне будівництво кардіологічного диспансеру в Полтаві виконане на 95%

Сьогодні голова Полтавської ОДА Валерій Головко перевірив будівництво корпусу інтервенційної кардіології та реабілітації Полтавського обласного клінічного кардіологічного диспансеру.

З початку будівництва у травні 2016 року корпус побудований уже на 95%. Загалом, з урахуванням оздоблювальних робіт, об’єкт виконаний наполовину.

Очільник області поцікавився, що планують робити зі старим корпусом, погодившись, що він також підлягає реконструкції. Запитав, що розташовуватиметься на кожному поверсі нової будівлі.

Тож, на першому – знаходитиметься реєстратура, поліклінічне та приймальне відділення. Другий відведений відділенню функціональної діагностики, в тому числі, комп’ютерній томографії. На третьому буде відділення реабілітації для хворих після операцій, перенесеного інфаркту тощо. Четвертий поверх відведений пацієнтам із порушенням ритму серця та хвороби міокарда. П’ятий – інфарктне відділення. Шостий поверх міститиме операційний блок і блок реанімації та інтенсивної терапії.

– Щойно відвідав і подивився на хід робіт на будівництві кардіологічного центру. Він проходить відповідно до запланованого графіку. Немає жодних проблем ні з фінансуванням, ні з веденням робіт, – зазначив Валерій головко.

Підняли й питання харчування хворих і медперсоналу. Пацієнти харчуватимуться в буфетах і палатах, залежно від стану здоров’я. Умови для медиків ще обговорюватимуться.

– Ліжковий фонд збільшиться не набагато. Більше очікуємо значного покращення умов перебування пацієнтів та роботи лікарів, – говорить головний лікар Полтавського обласного клінічного кардіологічного диспансеру Костянтин Вакуленко.

Кардіологічний центр, без сумніву, один із пріоритетних соціальних об’єктів. Його планують здати в експлуатацію в цьому році. Будівельники сподіваються, що погода дозволить проводити загальнобудівельні роботи.

Сьогодні на поверхах встановлюється обладнання, яке передбачає громіздкі, масштабні роботи. Адже по закінченні загальнобудівельних робіт, вже не буде можливості його встановити. Наприклад, вентиляційне та кліматичне обладнання, ангіографи, що розташовані на поверхах тощо. Проводяться паралельні заплановані роботи.

Прес-служба Полтавської ОДА

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини