Архів

Друк

Кошти для програми «Доступні ліки» на Полтавщині розподілено вчасно

Про це повідомила прес-служба Міністерства охорони здоров’я України.

В інформації йдеться, що 7 грудня Верховна Рада ухвалила бюджет на 2018 рік, 3 січня Державна казначейська служба України перерахувала в кожну область заплановану на січень суму на реалізацію Урядової програми «Доступні ліки». В регіони надійшло 83,3 млн. грн. з передбаченого на цей рік 1 млрд. грн. (кошти на перший місяць року).

Проте наразі лише дві області – Полтавська та Чернігівська – попіклувалися про своїх пацієнтів та направили кошти до кінцевих розпорядників, якими зазвичай є заклади охорони здоров’я. Натомість в інших регіонах дотепер не ухвалені обласні та місцеві бюджети, не розподілено кошти по районах. Адже,будь-які затримки в роботі програми створюють перерви в лікуванні для пацієнтів, які мають серцево-судинні хвороби, діабет ІІ типу та бронхіальну астму.

За інформацією прес-служби МОЗ, Міністерство разом з Урядом працює, щоб вже в лютому було збільшено перелік ліків, які можна буде отримати за програмою на 100% безоплатно.

Відтепер полтавські пацієнти мають змогу піти до свого сімейного лікаря, за рецептом на необхідні лікарські препарати, які можна отримати в аптеках, що діють за Урядовою програмою «Доступні ліки».

Прес-центр ДОЗ Полтавської ОДА
Теги:

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини