Архів

Друк

До кінця квітня почне працювати сучасне нейрохірургічне відділення Полтавської обласної клінічної лікарні

Нейрохірургічне відділення Полтавської обласної клінічної лікарні імені Скліфосовського продовжують реконструювати. До кінця квітня підрядники обіцяють завершити всі роботи та забезпечити приміщення необхідним обладнанням.

Директор Департаменту будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства Полтавської ОДА систематично інспектує хід проведення робіт у відділенні, з’ясовує проблемні питання та обговорює з виконавцями подальші плани. Бере участь у виїзних нарад і директор Департаменту охорони здоров’я Віктор Лисак.

Крім того, доступність приміщень до цього перевірила регіональний представник Національної Асамблеї людей з інвалідністю України Ірина Твердохліб. Реконструйоване відділення має бути так само комфортним і для людей з обмеженими можливостями.

Роботи у нейрохірургічному відділенні ведуться з листопада. Після їхнього закінчення у відділенні встановлять сучасне обладнання, необхідну техніку та відкриють блок інтенсивної терапії.

Реконструкцію проводить компанія ТОВ «Марк Строй». Загальна вартість реконструкції — 23,7 млн грн. Вартість будівельних робіт — майже 5 млн грн. Устаткування коштуватиме більше, ніж 15 млн грн. А інші витрати — 3 млн грн.

— Роботи на завершальному етапі, скоро почнемо встановлювати обладнання. Виконавці обіцяють закінчити роботи вчасно: до кінця квітня. Працівники лікарні переймались про фінансову складову, проте бюджет дозволяє закупити та встановити всю необхідну техніку,— розповів директор Департаменту будівництва Тимофій Голбан.

Всі проблемні питання представники підрядника та працівники лікарні обговорили на останній зустрічі з директором Департаменту. Сьогодні ж лишилось кілька незначних проблем, які вирішать найближчим часом. Наприклад, лікарі скаржаться на пилюку, яка виникає при ремонтних роботах у приміщенні.

Нагадаємо, на початку грудня у лікарні відкрили нову катетеризаційну лабораторію відділення інтервенційної радіології. А працівники лікарні представили сучасну ангіографічну систему. Ангіограф рентгенологічно досліджує судини потрібної частини тіла. Це перший апарат в області, який робить 3Д реконструкцію судин головного мозку та підвищує безпечність проведення хірургічних втручань.

Пізніше на об’єкті зроблять необхідні функціональні та підсобні приміщення відповідно до чинних нормативних документів та завдання на проектування.

— Ми маємо забезпечити лікарню необхідним сучасним обладнанням. Це не лише питання комфорту, мова йде про здоров’я мешканців області. Тому і надалі оновлюватимемо устаткування, щоб отримувати ефективніші результати, — наголосив голова Полтавської ОДА Валерій Головко.

За ходом виконання робіт можна слідкувати на порталі «Будуємо Прозоро!». Там також є інформація про інші об’єкти Департаменту будівництва: вартість забудов, дані підрядників. Крім того, там є посилання на закупівлі на сайті ProZorro.

Прес-служба Полтавської ОДА

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини