Архів

Друк

Олександр Мамай привітав працівників міського пологового будинку з прийдешніми святами

Міський голова Олександр Мамай відвідав міський пологовий будинок, аби привітати колектив закладу з прийдешніми Новорічними та Різдвяними святами.

Працівники медзакладу підбили підсумки роботи за минулий рік та продемонстрували свої здобутки. Очільник міста зауважив, на сьогодні міський пологовий будинок є одним із найкращих закладів не тільки в області, але й в Україні:

- Уже вчетверте наш пологовий будинок отримує найвищу нагороду ЮНІСЕФ та Міністерства охорони здоров'я. Нині цей заклад конкурує з усіма перинатальними центрами, які існують в Україні. Я щиро вдячний усім працівникам пологового будинку за їхню працю. Щороку за їхньої допомоги на світ з'являються тисячі малюків. Це дуже важка, відповідальна та благородна справа. Кожен фахівець тут на своєму місці, і, щонайважливіше, має неабиякий досвід роботи.

Минулий рік для пологового будинку був дуже складним, але, разом з тим, і дуже плідним, зазначають фахівці закладу.

- За цей рік ми маємо безліч досягнень, - розповіла заступник головного лікаря з організаційно-методичної роботи Лариса Ухналь. - Ми маємо одні із кращих показників в Полтавській області, а також і по Україні. Показники дитячої смертності у нас — мінімальні, і жодного випадку материнської смертності по м. Полтаві. Це яскравий приклад нашої висококваліфікованої, якісної роботи. Одним із найважливіших подій цього року для нас є відкриття дуже важливого відділення анестезіології та інтенсивної терапії, яке дасть можливість надавати медичну допомогу жінкам на високому рівні. Воно оснащене найсучаснішою апаратурою. Та найголовніше, у нас є відмінний, професійний, чуйний та відповідальний колектив!

Нагадаємо, у серпні цього року відділення анестезіології реорганізовано у відділення анестезіології з інтенсивною терапією. Проведений капітальний ремонт із реконструкцією на загальну суму 9,6 млн.грн. Проведено повне переобладнання відділення з використанням сучасних технологій, а також придбано медичне обладнання і меблі, на що було витрачено коштів бюджету розвитку міста на суму 2,5 млн.грн. та залучено 306 тис. грн. позабюджетних коштів. Загалом на ремонтні роботи та обладнання відділення використано більше 12 млн. грн. бюджетних коштів.

За плідну працю, високий професіоналізм колективу, міський голова Олександр Мамай вручив колективу Диплом «Лікарня, доброзичлива до дитини». Окрім цього, на фахівців закладу чекав сюрприз від Олександра Мамая. Так, з нагоди Новорічних та Різдвяних свят очільник міста подарував колективу подорож до Львова.

У свою чергу працівники закладу подякували міському голові за постійну увагу та підтримку.

Довідково: Штат пологового будинку складає 429 працівників, з них – 66 лікарів і 152 медичні сестри та акушерки.

За ініціативи ВООЗ/ЮНІСЕФ та підтримки Міністерства охорони здоров'я України міський клінічний пологовий будинок м. Полтави в 2003 році один із перших у державі отримав почесне звання «Лікарня, доброзичлива до дитини». В липні 2017 року знову лікувальний заклад підтвердив це почесне звання.

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини