Архів

Друк

У дитячому поліклінічному відділенні №3 реконструювали ґанок

13 грудня міський голова Олександр Мамай з робочим візитом відвідав дитяче поліклінічне відділення № 3, що за адресою вул. Петра Юрченка, 1.

Нині тут завершені ремонтні роботи з реконструкцією вхідної групи ґанку та тамбуру. Очільник міста особисто оглянув якість виконаних робіт та приміщення, в яких лікарі приймають маленьких пацієнтів, поспілкувався з персоналом медзакладу.

У поліклінічному відділенні № 3 дитячої міської клінічної лікарні обслуговується майже 18 тисяч дітей, які проживають у Київському районі міста. Усіх їх обслуговують понад 130 медичних працівників.

Окрім цього, у приміщенні поліклініки розташовані 2 амбулаторії сімейної медицини, що належать Центру первинної медико-санітарної допомоги №1.

- Кожного дня поліклінічне відділення № 3 відвідуються близько трьохсот дітей разом з батьками. Це сто тисяч дітей та сто тисяч мам щороку, - зазначив міський голова Олександр Мамай. - Цьогоріч виникла нагальна потреба в ремонті ґанку та розширенні тамбуру, аби відвідувачі поліклініки мали можливість зручно та безпечно потрапляти до медичного закладу. На виконання ремонтних робіт у дитячому поліклінічному відділенні з міського бюджету було спрямовано 1 мільйон 700 тисяч гривень.

Завідуюча дитячим поліклінічним відділенням № 3 ДМКЛ Вікторія Дудник розповіла, що заклад функціює вже майже 10 років, та за цей час ґанок будівлі зруйнувався:

- Практично в аварійному стані булане тільки східна група, але й зливова система. Тож ремонт був вкрай необхідним. Якість і темпи ремонту оцінили це наші маленькі пацієнти, їхні батьки та усі співробітники.

Так, на вході до поліклінічного відділення № 3 повністю замінені східці, реконструйовано пандус, відповідно до усіх вимог доступності. Збудовано новий «холодний» тамбур, який за площею став більшим від попереднього вдвічі. Лікарі зауважують: це створює зручності для матерів із грудними дітьми, які відвідують поліклініку із дитячими візочками.

Поділіться з друзями:   

Останні новини