Архів

Друк

У Полтаві продовжують відновлення 3-ї міської клінічної лікарні

Міський голова Олександр Мамай продовжує робочі візити до закладів соціальної сфери, у яких нині тривають капітальні та поточні ремонти.

Так, сьогодні, 2 листопада, очільник Полтави особисто перевірив виконання ремонтних робіт у 3-й міській клінічній лікарні, оглянув нове обладнання, яке цьогоріч було придбано для закладу, оглянув палати, поспілкувався з медичним персоналом.

Нагадаємо, що рішенням Полтавської міської ради від 25.02.2016 року державний заклад «Відділкова клінічна лікарня станції Полтава СТГО «Південна залізниця» реорганізовано шляхом перетворення у комунальний заклад «3-я міська клінічна лікарня м. Полтави» та передано у комунальну власність територіальної громади Полтави.

– Прийняття закладу у комунальну власність поставило ряд питань, які вимагали щонайшвидшого вирішення, – зауважив міський голова Олександр Мамай. – Тривають ремонти, персонал працює на новому обладнанні, у приміщенні тепло. Ще чимало роботи попереду, але усе починається з малого. Перспективи на 2018 рік – майже повна реконструкція цієї лікарні.

Більше 20 років тут не проводились капітальні ремонти та не закуповувалось нове медичне обладнання.

– Після того, як заклад перейшов до комунальної власності міста, розпочались дуже активні роботи, розпочалось відновлення нашої лікарні, – підтвердив думку очільника Полтави і головний лікар 3-ї міської клінічної лікарні Анатолій Рудич. – Жодних будівельних робіт, жодного нового обладнання до того часу ми не мали. Тепер же активно йдуть ремонтні роботи, а як зручно, якісно та й просто приємно працювати за новим обладнанням!

Обладнання, яким до цього часу користувались у лікарні прослугувало вже чимало років, зносилось та не відповідало сучасним вимогам. Так, у 2017 році за рахунок міського бюджету на придбання медичного обладнання виділено понад 3-х мільйонів гривень.

За ці кошти вдалося придбати:

• відеоендоскопічна система (відео колоноскоп, відео гастроскоп, відео процесор, освітлювач, ендоскопічний монітор, ендоскопічна стійка) – 1,125 млн.грн.;

• фіброгастроскоп комплект (гастроскоп, джерело світла, водний резервуар, тестер герметичності, аспіратор) – 544,0 тис. грн.;

• два апарати штучної вентиляції легенів – на загальну суму більш ніж 1, 1 млн. грн.;

• діагностичний автоматизований комплекс «Кардіо плюс» - 120,0 тис.грн.;

• кардіо-дефібрилятор – монітор – 85,0 тис. грн.

Найбільше оновленню обладнання радіють ті, кому щодня доводиться за ним працювати:

– Тепер не маємо жодних труднощів, бо техніка нова, сучасна. Усі результати, показники видаються точно, швидко. І для нас добре, і пацієнтам зручно, – поділилась лікар з функціональної діагностики 3-ї МКЛ Тетяна Горященко.

Цьогоріч з міського бюджету управлінню капітального будівництва міськвиконкому було виділено 500,0 тис. грн. і на розробку проектно-кошторисної документації по реконструкції головного корпусу лікарні.

Відповідно робочої документації вартість робіт складає близько 15,2 млн.грн.

Згідно вищезазначеного проекту у 2018 році заплановано провести реконструкцію комунального закладу: реконструкція існуючих приміщень приймального відділення стаціонару, частини приміщень першого поверху поліклінічного відділення під денний травмпункт, провести повну заміну покриття шатрового даху, утеплення зовнішніх стін будівлі тощо.

Уже подбали і про енергозбереження. У 2017 році за рахунок міського бюджету лікарні виділено майже 1,5 млн. грн. За ці кошти встановлено усі заплановані вікна (135 віконних блоків). Нині триває встановлення укосів та оздоблювальні роботи.

Довідково:

Комунальний заклад «3-я міська клінічна лікарня» Полтавської міської ради складається з стаціонару на 170 ліжок (хірургічне, травматологічне, терапевтичне, неврологічне відділення) та поліклініки з денним стаціонаром на 15 ліжок - планова потужність 780 відвідувань в зміну.

Штатна чисельність лікарні - 281,5 шт.од., в тому числі : лікарі – 48,75 посад, середній медичний персонал – 104,75 посад, молодший медичний персонал – 70,75 посад, інші – 57,25 посад.

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини