Архів

Друк

У Полтаві пройшов санітарно-просвітницький захід до Дня боротьби з інсультом

27 жовтня, до Дня боротьби з інсультом, у Полтаві пройшов загальноміський санітарно-просвітницький захід «Переможемо інсульт разом».

Організували та провели його управління у справах сім’ї, молоді та спорту міськвиконкому, волонтерський загін Вищого державного начального закладу України «Українська медична стоматологічна академія» «ЄДНІСТЬ» під керівництвом кафедри нервових хвороб з нейрохірургією та медичною генетикою.

Захід проходив на трьох локаціях: ТЦ «Київ», ТЦ «Злато місто», Театральна площа міста. Під час заходу студенти-волонтери поширювали серед полтавців інформаційні листівки, проводили опитування, вимірювали артеріальний тиск, навчали визначенню первинних ознак інсульту, всім охочим надавалась консультація лікарями щодо факторів ризику та причини виникнення інсульту.

Мета акції – привернути увагу громади до основних факторів ризику розвитку інсульту та питань профілактики серцево-судинних захворювань. Адже інсульт легше попередити, ніж лікувати та долати його наслідки.

Довідково:

Починаючи з 2004 року, 29 жовтня світова громадськість відзначає День боротьби з інсультом.

За статистикою кожної другої секунди у світі у когось виникає інсульт, а кожної шостої – від інсульту назавжди переривається одне життя.

Україна посідає одне з перших місць в Європі за показниками захворюваності та інвалідності від інсульту. Щороку майже 100 тисяч українців стають його жертвами, кожен п'ятий – помирає.

Поділіться з друзями:   

Останні новини