Архів

Друк

Днями понад 280 тисяч бланків листків тимчасової непрацездатності надійдуть до обласної клінічної лікарні

Протягом певного часу полтавців хвилювало питання відсутності в деяких лікувально-профілактичних закладах бланків листків тимчасової непрацездатності. І лікарі цих закладів вимушені були виписувати довідки про хворобу замість листів непрацездатності.

З цього питання пацієнти зверталися до представників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, керівництва Департаменту та закладів охорони здоров’я, відбувалися критичні публікації в регіональних ЗМІ.

Повідомляємо гарну новину. Днями понад 280 тисяч бланків листків тимчасової непрацездатності надійдуть до обласної клінічної лікарні ім. М.В.Скліфосовського.

Завдяки здійсненню моніторингу використання листків тимчасової непрацездатності, що проводиться відповідними фахівцями обласної лікарні з 2006 року, здійснюється їх розподіл відповідно до потреби.

У 2016 році область своєчасно надала замовлення на забезпечення вказаними бланками лікувально-профілактичних закладів області на 2017 рік, закупівля яких здійснюється Міністерством охорони здоров’я України за системою ProZorro.

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини