Архів

Друк

Для медичних закладів області закуплено 462 дефибриляторів

Директор Департаменту охорони здоров’я Віктор Лисак підписав контракт з директором інтернаціонального тендерного департаменту TBSGROUPS.P.A. Джанлукою Маркачолі на постачання 462 дефибриляторів з функцією зовнішньої стимуляції та загальну суму понад 1 млн 280 тис. євро.

Завдяки проведеним торгам за міжнародними умовами вдалося зекономити на цій закупівлі значну суму коштів.

Як зазначив Віктор Лисак, в області не вистачало дефібриляторів, тому дана подія є знаковою для забезпечення закладів охорони здоров’я відповідним медичним обладнанням. Директор Департаменту запросив представників TBSGROUPS.P.A. і в подальшому брати участь у конкурсних торгах, оголошених у рамках реалізації субпроекту «Запровадження інноваційної моделі системи надання послуг хворим на гіпертонію в Полтавській області» Проекту Міжнародного банку реконструкції та розвитку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей».

Джанлук Маркачолі запевнив, що особисто контролюватиме постачання обладнання і розповів, що у них працюють медичні інженери, які надаватимуть нашим спеціалістам фахову допомогу. Працівники компанії докладуть усіх зусиль для того, щоб нашим пацієнтам надавався найвищий рівень медичних послуг.

Віктор Лисак висловив впевненість, що Полтавська область буде прикладом для інших регіонів у сфері закупівель.

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини