Архів

Друк

Майбутній кардіоцентр буде з новітнім обладнанням

Триває серія процедур підписання контрактів на медичне обладнання в рамках реалізації субпроекту «Запровадження інноваційної моделі системи надання послуг хворим на гіпертонію в Полтавській області» Проекту Міжнародного банку реконструкції та розвитку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей».

14 лютого між Департаментом охорони здоров’я Полтавської ОДА та переможцем торгів – ТОВ «ФЛАЕУР» відбулося підписання контракту на постачання та встановлення навігаційно-абляційної системи та радіочастотного генератора на загальну суму понад 10 млн. 464 тис. грн.

Як сказав директор ДОЗ ОДА Віктор Лисак, це високотехнологічне обладнання придбане для операційних залів майбутнього обласного кардіологічного центру. Віктор Петрович запевнив, що буде своєчасно та оперативно підготовлено відповідні приміщення для здійснення пускових та налагоджувальних робіт, введення в дію та налаштування програмного забезпечення обладнання. Також буде проведено висококваліфіковане навчання спеціалістів з експлуатації обладнання при проведенні хірургічних втручань на серці, використовуючи передовий досвід українських та зарубіжних колег.

Директор компанії «ФЛАУЕР» Тетяна Велика повідомила, що навігаційно-абляційна система та радіочастотний генератор будуть поставлені через 60 днів згідно терміну виконання контракту.

Керівники Департаменту охорони здоров’я, економісти, консультанти з питань закупівель групи консультаційної підтримки проекту та представники компанії-постачальника обговорили графіки проведення постачання закупленого обладнання та навчання фахівців.

Прес-центр ДОЗ Полтавської ОДА

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини