Архів

Друк

Міжнародний виробник медобладнання поставить апаратуру для лікарень Полтавщини

В Департаменті охорони здоров’я Полтавської ОДА було підписано другий контракт на поставку медичної апаратури з іноземною фірмою, яка перемогла у тендері.

Віктор Лисак, директор Департаменту охорони здоров’я ОДА, та Олександра Олійник, представниця компанії General Electric Healthcare, підписали контракт на поставку медичного обладнання для візуалізації і діагностики серцево-судинних захворювань. Ціна контракту – понад 1,6 мільйона доларів.

Фахівці Департаменту охорони здоров’я ОДА, консультанти Субпроекту Світового банку, головні лікарі закладів третинного рівня та керівники профільних управлінь Департаменту взяли участь у обговоренні процедури та термінів поставок. Обладнання отримають Полтавська обласна клінічна лікарня ім. М.В. Скліфосовського та Полтавський обласний клінічний кардіологічний диспансер.

– Для нашої компанії – це перший тендер з таким обсягом поставок, але ми зобов’язуємося поставити найкраще обладнання в оптимальні строки. Першу поставку ми плануємо через 45 днів після оплати замовлення, – зазначила Олександра Олійник, представник регіонального офісу GE Healthcare для України та Грузії.

– Важко переоцінити важливість якісного обладнання на всіх ланках надання медичної допомоги загалом, і, перш за все, на рівні надання високоспеціалізованої кардіологічної медичної допомоги, – переконаний директор ДОЗ ОДА.

Компанія General Electric Healthcare поставить 36 УЗД-апаратів з кардіопакетами, 4 УЗД-апарати з кардіопакетами експерт-класу, 37 УЗД-апаратів, 4 УЗД-апарати експерт-класу. Постачальник підключить та налаштує апаратуру, а також організує тренінгове навчання для полтавських спеціалістів.

ПРЕС-ЦЕНТР ДОЗ ОДА

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини