Архів

Друк

Координація дій у боротьбі з грипом

На виконання доручення голови Полтавської ОДА Валерія Головка за результатом проведеної апаратної наради директор Департаменту охорони здоров’я Віктор Лисак провів робочу нараду з фахівцями, до кола професійної діяльності яких входить питання профілактики та лікування гострих респіраторних вірусних інфекцій та грипу.

«Не зважаючи на те, що ситуація із захворюваністю на ГРВІ та грип в області не загрозлива і має показники сезонного підвищення, потрібно готувати комплекс заходів» - підкреслив Віктор Лисак. Зокрема, виконуючому обов’язки директора обласного комунального підприємства «Полтавафарм» Валерію Прядку запропоновано здійснювати систематичний моніторинг наявності в аптечній мережі підприємства лікарських засобів та виробів медичного призначення, спрямованих на профілактику та лікування ГРВІ та грипу. Також необхідно проаналізувати наявність, потребу, перспективи придбання та терміни забезпечення працівників медичних і інших організованих колективів, осіб з групи ризику вакцинами проти грипу. Важливим є питання надання можливості населенню за бажанням придбавати вакцину проти грипу в роздрібній торгівлі через аптечну мережу.

Головному інфекціоністу ДОЗ ОДА області Лідії Войтенко дано доручення визначити потребу, наявність фінансових можливостей для закупівлі вакцини проти грипу для забезпечення захисту медичних працівників від цього захворювання.

Наталії Андрієнко, начальнику Державної служби з лікарських засобів у Полтавській області, запропоновано здійснити вивчення інформації про наявність лікарських засобів та виробів медичного призначення проти грипу в аптеках комерційних структур.

Прес-центр ДОЗ ОДА
Поділіться з друзями:   

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини