Архів

Друк

Світовий банк підтримує українську медицину

Делегація фахівців із Полтавської області на чолі з директором Департаменту охорони здоров’я Віктором Лисаком протягом 19-22 вересня 2016 року брала участь у семінарі з питань реалізації спільного з Міжнародним банком реконструкції та розвитку інвестиційного проекту «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей».

Регіональна команда підготувала презентацію щодо поступу у реалізації обласного субпроекту «Запровадження інноваційної моделі системи надання послуг хворим на гіпертонію у Полтавській області».

На семінарі було обговорено план заходів із реалізації субпроекту та графіки їх впровадження на наступний рік.

В.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун поінформувала присутніх про основні напрямки реформування галузі на найближчий період.

Під час роботи семінару було проведено кілька «круглих столів» на теми: «Впровадження реформи системи охорони здоров’я: досягнення та перспективи», «Обговорення стратегічних планів реформування громадського здоров’я».

Робота учасників семінару в паралельних секціях була присвячена обговоренню питань управління 8 субпроектами, планів з розвитку електронної охорони здоров’я, питанням проведення закупівель, впровадження системи діагностично-споріднених груп, інформаційної та комунікаційної підтримки на всіх етапах реалізації проекту. Також було проведено тренінг з питань моніторингу та оцінювання проекту.

Прес-центр ДОЗ Полтавської ОДА

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини