Архів

Друк

Полтавці взяли активну участь в акції «Запитай поради у лікаря»

З 17.05.2016 по 03.06.2016 з 10.00-17.00 всі бажаючі мали змогу отримати безкоштовну кваліфіковану консультацію по інтернету наступних лікарів та спеціалістів: психолога, лікаря сімейної медицини, анестезіолога, кардіолога, невропатолога, лікаря-онколога, або надіслати загальне питання не виходячи з дому, а саме написати повідомлення на адресу: hospice.poltava@gmail.com.

Андрій Володимирович зазначив, що акція була цілком анонімною, спрямована на людей, які працюють повний робочий день й не мають можливості відпроситися з роботи, а також тим, хто з невідомих причин не наважується звернутися до лікаря. Для детальної консультації, за бажанням полтавцям надавався номер мобільного телефону відповідного медичного фахівця.

До даної акції було залучено працівників провідного медичного центру міста Полтави. В ході проведення акції було надано близько 408 різноманітних консультацій, переважно громадян цікавило питання: «Куди звертатись та що робити із будь-якого медичного питання».

Під час проведення попередньої акції було надано близько 314 консультацій, що майже на 100 консультацій менше ніж зараз, більше того, одна людина мала можливість поставити запитань стільки, скільки вважала за потрібне. Наступну акцію «Запитай поради у лікаря» заплановано провести у жовтні 2016 року.

Перший заступник директора
Полтавськоїобласної благодійної організації «Асоціація паліативної та хоспісної допомоги»
Андрій Олєйніков
Поділіться з друзями:   

Останні новини