Архів

Друк

У Кременчуці відкрито новий реанімаційний кардіоблок

2 червня у Третій міській лікарні відбулося офіційне відкриття інфарктного блоку кардіологічного відділення.

У заході взяли участь міський голова Віталій Малецький, його заступники Ольга Усанова та Руслан Проценко, керівник управління охорони здоров’я міста Максим Середа, керівник Полтавського обласного клінічного кардіологічного диспансеру Костянтин Вакуленко, депутат Кременчуцької міської ради Олександр Яцина.

Будівництво інфарктного блоку кардіологічного відділення тривало 1,5 роки. Спочатку будівельники звели над приймальним відділення Третьої міської лікарні надбудову, а вже потім – підрядна організація провела внутрішні роботи. В інфарктному блоці є палати для хворих, а також реанімаційна палата для тяжкохворих людей із серцевими хворобами.

Міський голова Віталій Малецький висловив подяку головному лікарю закладу, проектувальникам, колективу підрядної організації за те, що кожен із них на своєму місці зробив все залежне, аби якість виконаних робіт на даному об’єкті відповідала європейським стандартам, а умови лікування – сучасним медичним методикам. Керівник міста висловив сподівання, що у пацієнтів кардіологічного відділення з’явиться більше шансів для виходу з лікарні здоровими. Цього дня він поспілкувався з хворими, які знаходяться на лікуванні в кардіологічному відділенні та побажав їм найскорішого одужання.

Реанімаційний кардіоблок укомплектовано необхідним медичним обладнанням для надання реанімаційних заходів пацієнтам із важкими хворобами серця, а також усім необхідним устаткуванням, меблями, білизною тощо. В цілому, на реалізацію проекту з будівництва інфарктного блоку кардіологічного відділення в Третій міській лікарні з міського бюджету було виділено 4,5 млн. гривень. Як зазначив головний лікар закладу Вадим Українець, наразі реанімаційні палати інфарктного блоку розраховано на 6-ох хворих, попередньо проектом передбачалося, що в них буде три ліжко-місця. Рішення про збільшення таких ліжко-місць було прийнято зважаючи на те, що останнім часом значно збільшилася кількість випадків захворювань на тяжкі серцеві недуги. Вадим Українець наголосив, що медична апаратура в інфарктному блоці відповідає вимогам надання невідкладної допомоги пацієнтам із важкими хворобами серця. За словами головного обласного кардіолога Костянтина Вакуленка, «в містах обласного значення Полтавського регіону подібних відділень на даний час немає, аналог йому є тільки у Полтаві».

Наразі в другій половині кардіологічного відділення Третьої міської лікарні тривають ремонтні роботи. Завершити їх планують восени.

Тетяна Дрозд, міський фахівець з питань санітарно-освітньої роботи
Поділіться з друзями:   

Останні новини