Архів

Друк

Перевірка встановила - істи м'ясо з Центрального ринку небезпечно

Днями у місті Полтава співробітники відділу ветеринарної міліції спільно з працівниками Управління ветеринарної медицини міста провели відпрацювання Центрального ринку.

З початку року на Полтавщині працівники відділу ветеринарної міліції УМВС перевірили близько 40 ринків та ярмарків області, на яких за порушення ветеринарного законодавства до адміністративної відповідальності притягнуто 31 особу, вилучено та утилізовано неякісної та небезпечної продукції загальною вагою 608 кілограм на суму 19 300 гривень.

 

Такі активні дії правоохоронців пояснюються просто – міліція працює за для запобігання виникненню інфекційних захворювань людей, масових отруєнь населення, збудником яких може бути неякісне м'ясо тварин, птиці та вироби з нього.

Під час перевірки комісія виявила особу, яка проводила реалізацію шести мясотуш баранини загальною вагою 143 кілограми без ознак проведення ветеринарно-санітарної експертизи та відповідних супровідних ветеринарних документів, що засвідчують походження, безпеку та якість.

Також під час перевірки прилеглої території до ринку правоохоронці виявили чоловіка – уродженця Грузії, який проводив транспортування мясотуші великої рогатої худоби для реалізації в склад загальною вагою 242 кілограми без будь-яких супровідних документів.

Уся м’ясна продукція вилучена. На порушників складено адміністративні протоколи за статтею 107 Кодексу України про адміністративні правопорушення – порушення ветеринарно-санітарних вимог.

Поділіться з друзями:   

Останні новини