Архів

Друк

В області захворюваність на грип стабілізувалась на рівні нижче епідпорогового

За даними ГУ Держсанепідслужби у Полтавській області, захворюваність на Полтавщині на грип та гострі респіраторні інфекції стабілізувалась на рівні нижче епідпорогового.

В Україні, згідно даних ДЗ «Український центр з контролю та моніторингу захворювань Міністерства охорони здоров’я України», за 10 тиждень поточного року спостерігалось зниження захворюваності на 30,7%, показник захворюваності – 35,4 на 10 тисяч населення. В усіх регіонах України захворюваність нижче за епідпорогові показники. При дослідженнях методом полімеразної ланцюгової реакції в 11 областях визначався переважно вірус грипу AH1pdm09.

В області за минулий тиждень на гострі респіраторні інфекції захворіло 5 тисяч 900 осіб, захворюваність зросла на 6% порівняно з попереднім тижнем (ріст незначний). Показник захворюваності склав 40,9 на 10 тисяч населення (на 62% нижче за епідпороговий). Дітей захворіло 3656 (62% від всіх захворілих), захворюваність дітей зросла на 8% порівняно з попереднім тижнем. Серед школярів ріст захворюваності на 13% (показник на 49% нижче за епідпороговий).

Госпіталізований 321 хворий (198 дітей), що складає 5% від кількості захворілих (дещо вище, ніж на попередньому тижні).

Прес-центр ДОЗ Полтавської ОДА
Поділіться з друзями:   

Останні новини