Архів

Друк

Ситуація щодо захворюваності на грип та гострі респіраторні інфекції в області

За даними ГУ Держсанепідслужби в Полтавській області, на Полтавщині продовжується зниження захворюваності на грип та гострі респіраторні інфекції, показники нижче за епідпорогові, однак при вірусологічних дослідженнях продовжує визначатись циркуляція вірусу грипу AH1pdm09.

В Україні, згідно даних ДЗ «Український центр з контролю та моніторингу захворювань Міністерства охорони здоров’я України», за 9 тиждень поточного року спостерігалось зниження захворюваності на 10,4%, показник захворюваності – 51,1 на 10 тисяч населення. В усіх регіонах України захворюваність нижче епідпорогових показників. При дослідженнях методом полімеразної ланцюгової реакції віруси грипу визначались в 14 областях, серед позитивних результатів в переважно визначається вірус грипу AH1pdm09.

В області за минулий тиждень на гострі респіраторні інфекції захворіло 5 тисяч 548 осіб, захворюваність знизилась на 20% порівняно з попереднім тижнем. Показник захворюваності склав 38,5 на 10 тисяч населення (на 65% нижче за епідпороговий). Дітей захворіло 3376 (61% від всіх захворілих), захворюваність дітей знизилась на 24% порівняно з попереднім тижнем. Серед школярів – зниження захворюваності на 33,4% (показник на 60,3%нижче за епідпороговий).

Госпіталізовано 251 хворих (111 дітей), що складає 4,5% від кількості захворілих (продовжується поступове зниження показника госпіталізації).

Поділіться з друзями:   

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини