Архів

Друк

Полтавські чиновники особистим прикладом переконують батьків у необхідності імунізації

У рамках першого етапу імунізації проти поліомієліту в полiклiнiчному вiддiленні №2 Полтавської дитячої міської лiкарнi заступник директора Департаменту охорони здоров’я Ігор Куделич прийшов зі своїми онуками для профілактичного щеплення.

– Поряд зі мною – мої найрідніші люди: родина, діти й онуки. Я вважаю, що запорука нашого життя і здорового майбутнього – профілактичні щеплення. Мої онуки отримували планові вакцини відповідно до календаря щеплень, а зараз пройшли додаткову імунізацію. Поліомієліт – це страшна хвороба, від якої немає ліків. Тільки своєчасна профілактика допомагає від неї уберегтись, – переконаний Ігор Юрійович Куделич.

– З 20 жовтня по 10 листопада 2015 року проходить перший тур додаткових щеплень проти поліомієліту для діток у віці від 2-х місяців до 6 років. Маємо інактивовану вакцину (ОПВ) для крапельного введення. Наступний тур буде через 30 днів для такої самої вікової категорії. У третьому турі будуть щеплюватися діти до 10 років. Вакцини вистачить на всіх – якісний, сертифікований французький препарат. Запрошуються усі здорові діти. Якщо вакцинацію дитині роблять взагалі уперше, то необхідно пройти попередній огляд у лікаря, зробити аналізи крові і сечі. Якщо дитина уже щеплена, здорова, то варто відвідати свого дільничного лікаря, який направить на щеплення, – пояснила Тетяна Володимирівна Кабика, завідувач амбулаторії №10 КЗ «ЦПМСД №2» м. Полтава, лікар педіатричної служби.

ПРЕС-ЦЕНТР ДОЗ ОДА
Поділіться з друзями:   

Останні новини