Архів

Друк

Відбулася обласна звітно-виборча конференція Товариства Червоного Хреста

Товариство Червоного Хреста України – це товариство, волонтери якого керуються фундаментальними принципами Міжнародного руху Червоного Хреста і Червоного Півмісяця.

Ці принципи ґрунтуються на захисті людського життя та здоров'я, запобігання людським стражданням та їх полегшення, незалежно від раси, релігійних та політичних поглядів. Сьогодні відбулася уже 24-та обласна звітно-виборча конференція цього товариства. На заході були підведені підсумки п'ятирічної роботи організації, розглянуті як досягнення так і недоліки у роботі.

На конференції були присутні Президент Національного Товариства Червоного Хреста України Іван Усіченко, представники міської та обласної влади.

Зі звітною промовою виступила голова Полтавської обласної організації Товариства Червоного Хреста Ірина Плюсніна. Вона розповіла усім присутнім про роботу, яка проводилась протягом 5-ти років та про досягнення обласної організації товариства.

Цей 5-річний період для організації видався непростим, по-особливому напруженим. Це пов'язано з початком бойових дій на Сході. До 2014 року організація проводила свою роботу згідно з плановими завданнями, поступово зміцнюючи матеріально-технічну базу, вирішуючи нагальні кадрові питання, налагоджуючи співпрацію з органами охорони здоров'я, соціального захисту, державними органами влади та громадськими організаціями. Основними напрямами роботи в цей період були покращення медико-соціального обслуговування навразливіших верств населення, санітарно-просвітницька робота серед населення. Багато уваги приділялось пропаганді безкоштовного донорства крові, попередженню поширення серед населення соцільно-небезпечних хвороб, реалізації цілого комплексу національних та обласних програм, які були визначені стратегією Національного Товариства Червоного Хреста. Протягом останніх 5-ти років діяльність обласної та підвідомчих організацій була спрямована на збереження, зміцнення та вдосконалення роботи основи товариства.

− На початку 2014 року розпочався новий період в історії нашої країни, нові випробування як для суспільства, так і для Товариства Червоного Хреста. Обласна організація активізувала роботи по збору натуральної допомоги, поповненню складів для надзвичайних ситуацій, активного збору коштів для постраждалих. По всій області були організовані 6-ти, 8-ми та 12-годинні курси для населення з навчання надання першої допомоги, значно поповнилась матеріально-технічна база, − розповіла Ірина Плюсніна, − Терміново було створено та оснащено мобільний загін волонтерів для надання першої допомоги при будь-яких випадках. Обласна та міські організації надавали допомогу батальйону «Полтава», які проходили лікування та реабілітацію у військовому шпиталі. Сотні небайдужих полтавців здавали кров, для порятунку поранених солдатів.

Щиру подяку за сумлінну працю Товариству Червоного Хреста висловила заступник міського голови Ольга Борисенко. Вона наголосила на тому, що тільки завдяки співпраці з Червоним Хрестом було реалізовано безліч соціальних проектів. Окрім цього, Ольга Петрівна побажала кожному здоров'я, благополуччя, гармонії.

У нашому світі дедалі більше бракує мелосердя. Усе частішають факти нехтування гідністю, здоров'ям людини, навіть її життям. 24-та обласна звітно-виборна конференція закликає усі первинні міські та районні організації стати надійними помічниками у справі збереження та зміцнення здоров'я людини, охорони навколишього середовища, наданні допомоги незахищеним верствам населення.

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини