Архів

Друк

Кременчуцький міського центру ранньої соціальної реабілітації дітей-інвалідів прийме дітей з різних районів області

На обласному рівні вирішується питання щодо проведення на базі Кременчуцького міського центру ранньої соціальної реабілітації дітей-інвалідів соціальної адаптації дітей-інвалідів, які проживають у різних районах Полтавської області.

Це питання обговорювалося на нараді у Полтавській обласній державній адміністрації і на ці цілі із обласного бюджету будуть виділені трансферти.

Щороку 350 кременчуцьких дітей із різними інтелектуальними та фізичними видами користуються послугами Міського центру ранньої соціальної реабілітації дітей-інвалідів. Також два роки поспіль у ньому проходять лікування та ранню адаптацію діти-інваліди із Комсомольську. Вже найближчим часом така можливість з’явиться і у дітей Глобинського, Семенівського, Лохвицького та інших районів, які знаходяться по сусідству із Кременчуком.

Владі Кременчука вдалося досягти попередньої домовленості із керівництвом ВАТ «Крюківський вагонобудівний завод» щодо передачі частини гуртожитку, який належить підприємству і розташований поряд із Центром, для створення там стаціонарного відділення.

Поділіться з друзями:   

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини