Архів

Друк

Ситуація щодо захворюваності на ГРВІ та грип в області

За даними Головного управління Держсанепідслужби у Полтавській області, продовжується сезонний ріст захворюваності на гострі респіраторні інфекції, однак показники не перевищують епідпорогових в усіх містах та районах.

За тиждень в області на гострі респіраторні інфекції захворіло понад 6 тисяч осіб. Захворюваність збільшилась на 17,1% порівняно з попереднім тижнем. Показник захворюваності – 41,8 на 10 тисяч населення, нижче епідпорогового на 56,8% (епідпоріг – 96,7 на 10 тисяч).

Захворюваність серед дітей збільшилась на 23,6% порівняно з попереднім тижнем. Показник захворюваності дітей – 169,9 на 10 тисяч, що є звичайним для даного періоду року. Показник захворюваності школярів збільшився за тиждень на 37,1% і становить 157,4 на 10 тисяч, нижче епідпорогового для школярів (329,3 на 10 тисяч).

Найвищі показники захворюваності спостерігаються в місті Комсомольську, а також Кременчуцькому та Хорольському районах.

Госпіталізовано за тиждень 228 хворих (3,7% захворілих, показник звичайний для області).

Випадків смерті від ГРІ не зареєстровано.

Зверніть увагу! Якщо з’явилися ознаки хвороби: піднялася температура тіла, «ламає» суглоби, болить голова, то необхідно відразу лягти в постіль і викликати лікаря.

Не хапайтеся за антибіотики, анальгетики - вони на віруси не діють.

Виконуйте ретельно всі призначення лікаря, що спрямовані не тільки проти грипу, а й на лікування хронічних захворювань, якщо вони є.

Під час хвороби рекомендується пити багато рідини: гарячий час із лимоном або малиновим варенням, тепле молоко з медом, соки, мінеральну воду, щоб із організму активніше виводилися токсини.

Не порушуйте призначення лікарем режим і не використовуйте дні хвороби для прання, прибирання та інших домашніх справ. Пам’ятайте, що фізичні навантаження в період захворювання грипом можуть призвести до тяжких ускладнень.

До грипу треба ставитися дуже серйозно. Не можна «геройствувати» і ходити на роботу з температурою. Такі «подвиги» не потрібні ні хворому, бо вони можуть призвести до тяжких ускладнень, ні колегам, які ризикують заразитися.

Бажаємо вам міцного здоров’я.

Прес-центр Департаменту охорони здоров’я ОДА
Поділіться з друзями:   

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини