Архів

Друк

Ситуація щодо захворюваності на ГРВІ та грип на Полтавщині

За даними Головного управління Держсанепідслужби у Полтавській області, продовжується сезонний ріст захворюваності на гострі респіраторні інфекції, однак показники не перевищують епідпорогових в усіх містах та районах.

В Україні станом на 26.01.15 показник захворюваності 32,9 на 10 тисяч населення, що на 17,7% більше, ніж за минулий тиждень. В жодному регіоні показники захворюваності не перевищують епідпорогові. Протягом попереднього тижня, при проведенні досліджень методом полімеразної ланцюгової реакції, визначені віруси грипу в Одеській, Хмельницькій, Запорізькій, Івано-Франківській, Харківській та Черкаській областях.

За тиждень в області на гострі респіраторні інфекції захворіло понад 5 тисяч осіб. Захворюваність збільшилась на 21,5% порівняно з попереднім тижнем. Показник захворюваності – 35,7 на 10 тисяч населення, нижче епідпорогового на 58,2% (епідпоріг – 85,4 на 10 тисяч).

Захворюваність серед дітей збільшилась на 28% порівняно з попереднім тижнем. Показник захворюваності дітей – 137,4 на 10 тисяч, що є звичайним для даного періоду року, показник захворюваності школярів збільшився за тиждень на 43% і становить 114,84 на 10 тисяч, нижче епідпорогового для школярів (300 на 10 тисяч).

Найвищі показники захворюваності спостерігаються в місті Комсомольську, Глобинському та Карлівському районах.

Госпіталізовано за тиждень 179 хворих (4,6% захворілих, показник звичайний для області).

Випадків смерті від ГРІ не зареєстровано.

Поділіться з друзями:   

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини