Архів

Друк

У Кременчуці епідситуація стабільна

У Кременчуці станом на сьогодні епідситуація стабільна, - про це повідомили представники медичних служб міста на засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Як зазначила т.в.о. головного санітарного лікаря Кременчука Надія Резнікова, за 11 місяців поточного року санлікарями було зафіксовано понад 39 тисяч випадків захворювань на ГРВІ. Якщо порівнювати із подібним періодом 2013 року, то цього річ кількість хвороб на респіраторні інфекції в місті зросла на 1,5%. Не дивлячись на таке незначне збільшення, санлікарі говорять, що до досягнення епідпорогу залишається 30%. Скоріш за все епідпорогу буде досягнуто наприкінці січня – початку лютого наступного року. Разом із цим медики Кременчука застосовують всі наявні засоби боротьби з грипом і ГРВІ, у тому числі проводять кампанію з вакцинації кременчужан.

За інформацією керівника управління охорони здоров’я Кременчука Максима Середи, профілактичні щеплення від грипу вже зроблено 1 189 городянам, переважна кількість яких відносяться до груп ризику: медики, освітяни, водії громадського транспорту, тощо. Вцілому, на проведення вакцинації були залучені різні джерела фінансування, зокрема, й кошти міського бюджету. Максим Середа звернув увагу на те, що цього року для швидкого проведення процедури виявлення вірусу грипу у пацієнтів лікувальні заклади Кременчука отримали швидкотести, придбані за кошти міста.

Поділіться з друзями:   

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини