Архів

Друк

Міжнародні експерти відзначили цікаві та інноваційні стратегії проекту полтавських медиків

Заступник голови Полтавської обласної державної адміністрації Олександр Коваль спільно з директором Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Віктором Лисаком обговорили шляхи подальшого вдосконалення Заявки на участь у Проекті Світового банку щодо реформування регіональних систем охорони здоров’я в Україні та доведення її до рівня мінімальних стандартів, які висуваються Урядом України та Світовим банком.

Було розглянуто та проаналізовано лист керівника Сектору людського розвитку у справах України, Білорусії та Молдови, регіону Європи та Центральної Азії Паоло Карло Беллі. У листі відзначено бажання та зацікавленість у спільній роботі посадовців та фахівців області, висловлено щиру вдячність за спільну роботу протягом останніх 6 місяців щодо вдосконалення Заявки.

Полтавським фахівцям вдалося розробити ґрунтовний технічний дизайн, чітко визначити цілі та індикатори для відстеження поступу на шляху до досягнення цих цілей, реалістичні цільові показники та чітко окреслити поетапний план дій (дорожню карту) із визначенням заходів та інвестицій, необхідних для їх досягнення.

На підставі наданих матеріалів експертами Світового банку було зроблено висновок, що фахівці з Полтавської області доклали багато зусиль для підготовки належної проектної пропозиції, спрямованої на покращення якості надання медичної допомоги пацієнтам, хворим на серцево-судинні захворювання. Зокрема, експерти відзначили деякі цікаві та інноваційні стратегії цього проекту. Наприклад, це вимірювання кров’яного тиску робітників на їх робочих місцях у відповідних компаніях у робочий час з метою його контролю. Було акцентовано на тому, що це може надихнути інші області з урахуванням особливостей системи охорони здоров’я України.

Таким чином, Полтавська область, разом з Львівською та Луганською, увійшла до 1 групи регіонів, отримавши 85 балів (друге місце серед інших 10-ти областей).

Остаточний обсяг фінансування за кошти Світового банку для регіонів, що беруть участь у Проекті, для Полтавської області було збільшено до 41 млн. доларів.

ПРЕС-ЦЕНТР ДОЗ ОДА

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини