Архів

Друк

Олег Бабаєв доручив розробити програму підтримки кременчуцької станції швидкої медичної допомоги

Сьогодні міський голова Кременчука Олег Бабаєв побував на Кременчуцькій міській станції швидкої медичної допомоги, яка наразі підпорядковується новоствореному Полтавському обласному центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

І хоча після реорганізації медичний заклад перейшов в обласне підпорядкування і обслуговує не тільки мешканців Кременчука, а й прилеглих до міста районів та м. Комсомольська, керівник міста цікавився тим, наскільки якісно надається медична допомога мешканцям міста.

В першу чергу, Олег Бабаєв поцікавився технічним станом автомобілів. Наразі автомобільний парк швидкої допомоги налічує 16 одиниць техніки. Серед автомобілів є і такі, що вже давно використали свій ресурс, найстаріший - 1994 року випуску. Тому, на думку керівника міста, автомобільний парк «швидкої» вкрай потребує оновлення. Оскільки станція швидкої медичної допомоги фінансується з обласного бюджету, і місто не може купувати для неї нові автомобілі, міський голова зазначив, що головному лікареві Ігорю Дубницькому необхідно відпрацьовувати питання на вищому рівні щодо оновлення автомобільного парку установи за рахунок державних програм. В свою чергу, Олег Бабаєв пообіцяв переговорити з головою Полтавської обласної державної адміністрації Олександром Удовіченком, щоб коли область отримуватиме нові автомобілі, Кременчук не залишили поза увагою. Також міський голова дав доручення своєму заступникові Віктору Калашнику та керівнику міського управління охорони здоров’я Валерію Литвиненку розробити міську програму підтримки СШМД, яка фінансуватиметься за рахунок міського бюджету. Головний лікар міської станції швидкої медичної допомоги Ігор Дубницький повинен розробити перелік заходів, які б можна було внести у цю програму.

Звернув увагу Олег Бабаєв і на реанімобіль, який місто кілька років тому придбало для «швидкої» за кошти міського бюджету. Через чиюсь недбалість він уже встиг побувати у ремонті, незважаючи на незначний термін використання. Тож міський голова закликав працівників бережно ставитися до такої техніки. Він досить критично висловився і щодо безладу у боксах, де зберігаються автівки. На думку керівника міста, навести там порядок можна і власними силами без значних коштів, потрібно лише по-господарські підходити до справи.

Міський голова поцікавився забезпеченням медичної установи ліками. Головний лікар запевнив Олега Бабаєва, що міська станція швидкої медичної допомоги 100% забезпечена ліками за рахунок обласного бюджету.

Подивився міський голова і на умови, в яких перебуває персонал міської станції швидкої медичної допомоги, оглянув диспетчерську, кімнату відпочинку та склад із ліками.

Серед головних проблем СШМД – недостатнє забезпечення медперсоналом та замале приміщення установи. За словами Ігоря Дубницького фахівців середньої ланки достатньо, а лікарів не вистачає приблизно 40 % .

Міський голова Олег Бабаєв запропонував головному лікарю СШМД ще раз розглянути пропозицію щодо розширення території станції швидкої медичної допомоги та переведення установи у більше приміщення. Раніше йшла мова про те, що коли управляюча компанія ТОВ «Житлорембудсервіс» завершить будівництво свого офісу і звільнить комунальні приміщення, буде можливість перевести туди станцію швидкої медичної допомоги. Ця територія значно більша ніж та, яку сьогодні займає СШМД.

Поділіться з друзями:   

Останні новини