Архів

Друк

В області зросла кількість хворих на ГРВІ

В області продовжується сезонний ріст захворюваності на гострі респіраторні інфекції, однак показники не перевищують епідпорогових в усіх містах та районах.

В Україні станом на 25.11.13 показник захворюваності 34,9 на 10 тисяч населення, в жодному регіоні показники захворюваності не перевищують епідпорогові.

В області за тиждень на гострі респіраторні інфекції захворіло 6 тисяч 273 особи, захворюваність зросла порівняно з попереднім тижнем на 6,6% (на попередньому тижні спостерігався ріст на 8,9%). Показник захворюваності – 43,0 на 10 тисяч населення, нижче епідпорогового на 40,9% (епідпоріг – 72,7 на 10 тисяч).

Захворюваність серед дітей також зросла на 5,9%, показник захворюваності дітей – 178,8 на 10 тисяч, однак показник захворюваності школярів (162,51 на 10 тисяч) нижче епідпорогового на 30%.

Найвищий показник захворюваності в Чутівському районі (59,9 на 10 тисяч, ріст на 54% порівно з попереднім тижнем); вище, ніж по області, захворюваність в Кременчуцькому районі, містах Полтаві та Комсомольську, Лохвицькому, Глобинському, Хорольському районах. Разом з цим захворюваність в згаданих містах та районах нижче епідпорогових показників.

Госпіталізовано за тиждень 219 хворих (3,5% захворілих, показник звичайний для області).

Випадків смерті від грипу та ГРІ не зареєстровано.

В області продовжується проведення щеплень проти грипу.

Прес-центр Департаменту охорони здоров’я
Поділіться з друзями:   

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини