Архів

Друк

Полтавці робити щеплення від грипу не поспішають

Під час засідання надзвичайної протиепідемічної комісії під головуванням заступника міського голови Світлани Порохня лікарі, представники правоохоронних органів, органів місцевого самоврядування та громадськості обговорили підготовку до сезонного підвищення захворюваності на грип та ГРВІ.

– Сьогодні рівень захворюваності на ГРВІ нижче епідемічного порогу, – сказала Світлана Порохня. – Але по прогнозам спеціалістів ми наближаємось до сезонного підвищення захворюваності. Зараз ми спостерігаємо досить низький рівень вакцинування серед населення. Потрібно зазначити, що противірусних препаратів та вакцин є достатня кількість в аптечних закладах та лікувальних установах. Полтавці мають зважати на серйозну небезпеку, яку становить ускладнення після грипу.

Як повідомила головний інфекціоніст міста Людмила Волошина, на початку грудня прогнозується хвиля поширення грипу трьох штамів, які протікають із серйозними ускладненнями. Особливу увагу протиепідемічна комісія звернула на вакцинацію груп ризику, а саме медпрацівників, педагогів, працівників громадських установ та транспорту.

Як повідомила заступник начальника управління освіти міськвиконкому Людмила Акініна, в школах та дитсадках проводиться посилена вітамінізація, закуплено цитрусові та яблука, а також цибулю та часник, адже значна частина хворих на ГРВІ складають саме діти.

Також головний міський фтизіатр Михайло Ільченко повідомив про те, що покращилась ситуація із діагностикою хворих на туберкульоз, але потрібно звернути увагу на забезпечення лікувальних закладів туберкуліном. Ця пропозиція була підтримана членами комісії та розроблено план заходів по забезпеченню необхідних медичних препаратів.

Керівник благодійної асоціації «Світло надії» Максим Демченко розповів методи виявлення ВІЛ-інфікованих та про сприяння міської влади у реалізації проектів допомоги ВІЛ-інфікованим, хворим на туберкульоз та людям, які потребують соціальної адаптації.

Медичні заклади максимально підготовлені до прийому хворих, а також закуплено противірусні препарати.

Поділіться з друзями:   

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини