Архів

Друк

В області показник захворюваності на ГРВІ не перевищує епідпорогу

За даними Головного управління Держсанепідслужби у Полтавській області, в Україні станом на 27 жовтня поточного року показник захворюваності на ГРВІ склав 39,2 на 10 тисяч населення, в жодному регіоні ці показники не перевищують епідпорогових.

На Полтавщині показники є нижчими за епідпорогові, зниження захворюваності продовжується, однак в окремих районах спостерігається значний ріст.

В області за тиждень на гострі респіраторні інфекції захворіло 4 тисячі 977 осіб, захворюваність знизилась на 13,5% порівняно з попереднім тижнем (на попередньому тижні – зниження на 8,5%). Показник захворюваності склав 34,1 на 10 тисяч населення (нижче за епідпороговий на 27%).

За минулий тиждень захворюваність серед дітей знизилась на 17,5%, показник захворюваності дітей – 127,4 на 10 тисяч, а захворюваності школярів – 81,5 на 10 тисяч, що є значно нижчим за епідпороговий.

За тиждень госпіталізовано 214 хворих. На окремих територіях нашої області відмічається висока питома вага госпіталізованих та значна кількість пневмоній за тиждень. Випадків смерті від грипу та ГРІ не зареєстровано.

ПРЕС-ЦЕНТР ДОЗ ПОЛТАВСЬКОЇ ОДА
Поділіться з друзями:   

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини