Архів

Друк

Костянтин Грищенко відкрив травматологічне відділення 1-ої міської лікарні після капремонту

Під час робочої поїздки на Полтавщину Віце-прем'єр-міністр України Костянтин Грищенко разом із головою Полтавської обласної державної адміністрації Олександром Удовіченко та полтавським міським головою Олександром Мамаєм відкрив травматологічне відділення 1-ої міської лікарні після капітального ремонту, на який з міського бюджету виділено 1 млн. 360 тис. грн.

Також виділено 540 тис. грн. бюджетних коштів, за які придбано необхідне сучасне обладнання для операційного блоку (інструментарій, операційний стіл, світильники), функціональні ліжка, м'який інвентар, оновлено стерилізаційне обладнання.

Планова травматологічна допомога надається на 50 ліжках жителям міста, а ургентна – всім постраждалим, незалежно від їх місця реєстрації чи проживання. У відділенні за рік лікується стаціонарно близько 1500 хворих і постраждалих, виконується понад 1300 оперативних втручань, з яких близько тисячі - ургентних. У відділенні працює 22 лікарі-травматологи та 45 середніх та молодших сестер.

Костянтин Грищенко зазначив, що умови для роботи та обслуговування жителів створені якнайкращі. Втім полтавцям побажав все ж до лікарні, зокрема до травматологічного відділення, не потрапляти.

Поділіться з друзями:   

Останні новини