Архів

Друк

Полтавські гіпертоніки стали активніше купувати ліки за зниженими цінами

Заступник голови облдержадміністрації Олександр Коваль провів нараду за участі директора Полтавського обласного комунального підприємства «Полтавафарм» Н.Стецюк, фахівців підприємства.

На нараді розглянуто питання щодо стану реалізації в області Пілотного проекту з державного регулювання цін на лікарські засоби.

Директор Полтавського обласного комунального підприємства «Полтавафарм» Н.Стецюк поінформувала про роботу, що проводиться в цьому напрямі підприємством.

Заступник голови облдержадміністрації Олександр Коваль зазначив, що на Полтавщині пацієнти, які стоять на обліку в медзакладах через серцево-судинні недуги, дедалі активніше купують ліки від гіпертонії за зниженими цінами. Олександр Коваль, наголосив, що це стало можливим завдяки ініціативі Президента України – здешевлення ліків для людей хворих на гіпертонію.

Також О.Коваль зазначив, що для того, аби пацієнт зміг придбати в аптеці гіпотензивний препарат за зниженою ціною, він має звернутися до свого сімейного лікаря, дільничного терапевта чи кардіолога та пройти необхідні медичні обстеження. Після підтвердження діагнозу, пацієнт отримує від лікаря рецепт, за яким він може купувати необхідні медпрепарати за ціною нижчою за аптечну. Різницю у вартості препарату суб'єктам господарювання компенсує держава. Для цього в 2013 році Полтавська область отримала із Державного бюджету 7,6 млн.грн.

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини