Архів

Друк

Раїса Богатирьова пообіцяла допомогти з продовженням будівництва обласного протитуберкульозного диспансеру

Директор Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Віктор Лисак спільно з фахівцями фтизіатричної служби області взяв участь у першій телеконференції «Запитай у Міністра».

Міністр охорони здоров’я України Раїса Богатирьова започаткувала серію телеконференцій з різних питань діяльності галузі охорони здоров’я. Перша телеконференція була присвячена підсумкам проведення тижня боротьби з туберкульозом.

Напередодні спілкування Раїса Богатирьова ознайомилася з діяльністю закладів фтизіатричної служби України, в тому числі і Полтавської області, вивчила звернення і пропозиції як медиків, так і пацієнтів.

У студіях Полтавського, Кременчуцького та Лубенського обласних протитуберкульозних диспансерів зібралися пацієнти та працівники фтизіатричної служби, які мали можливість прослухати інформацію, про практику роботи в інших регіонах.

Віктор Лисак попросив Міністра охорони здоров’я допомогти у вирішенні питання удосконалення комп’ютерного забезпечення пересувних флюорографів та продовження будівництва обласного протитуберкульозного диспансеру. Раїса Богатирьова пообіцяла допомогти у вирішенні обох питань.

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини