Архів

Друк

Олександр Коваль: "Полтавці повинні мати змогу висловлювати усі проблеми та зауваження керівникам медичних закладів"

Вчора Олександр Коваль, заступник голови Полтавської облдержадміністрації, ознайомився з роботою травматологічного пункту 1-ї міської клінічної лікарні.

Потому було проведено робочу нараду за участю Світлани Порохні, заступника Полтавського міського голови, Віктора Лисака, директора Департаменту охорони здоров’я Полтавської облдержадміністрації, Сергія Котова, начальника міського управління охорони здоров’я і Ганни Селькіної, головного лікаря 1-ї міської клінічної лікарні.

Головний лікар 1-ї міської клінічної лікарні поінформувала про статистику звернень за медичною допомогою протягом січня поточного року. На відміну від деяких регіонів України, у Полтаві 23-24 січня значного підйому звернень до травматологічного пункту не реєструвалося, у відділенні було додатково підсилено штат чергових бригад медичних працівників. Біля кабінету чергового травматолога створено всі необхідні умови для пацієнтів, які очікують прийому (зокрема, туалетна кімната).

Віктор Лисак відзначив, що Департаментом охорони здоров’я ведеться постійний моніторинг ситуації по всій області. Статистичні дані говорять про те, що у січні в області кількість звернень за травматологічною допомогою не перевищувала середньостатистичну.

Фахівці наголосили, що полтавці, у разі необхідності, можуть звертатися за медичною допомогою до травматолога лікувально-профілактичного закладу за місцем проживання.

Олександр Миколайович Коваль зауважив, що населення повинно бути поінформованим щодо роботи медичних закладів, а у разі виникнення запитань і непорозумінь мати змогу спілкуватися з керівниками закладів охорони здоров’я, висловлювати усі проблеми та зауваження.

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини