Архів

Здоров'я

22 бер 2017, 09:36

Полтавці можуть пройти безкоштовне флюорографічне обстеження

Полтавців закликають пройти безкоштовне флюорографічне обстеження.

 
 
14 бер 2017, 14:06

На Полтавщині 23 пацієнти живуть з пересадженим нирками

Наталія Могильник, головний позаштатний нефролог Департаменту охорони здоров’я, завідувач Центру нефрології та діалізу Полтавської обласної клінічної лікарні ім. М.В. Скліфосовського розповіла чим загрожують ниркам ангіна, гіпертензія і діабет.

 
 
06 бер 2017, 14:32

МОЗ запропонувало як вирішити проблему «зрівнялівки» зарплат медичних працівників

Переведення медзакладів у статус комунальних некомерційних підприємств – найбільш оптимальний спосіб вирішення проблеми «зрівнялівки» зарплат медичних працівників та молодшого медичного персоналу в умовах обмежених можливостей державного бюджету.

 
 
06 бер 2017, 09:50

Охорона здоров’я Полтавської області: здобутки у 2016 році та плани на 2017 рік

Медична громадськість Полтавської області під час засідання підсумкової колегії Департаменту охорони здоров’я ОДА підбила підсумки своєї діяльності за минулий рік та визначила завдання на 2017-й.

 
 
04 бер 2017, 12:15

Віктор Лисак: "Змінюється філософія роботи з пацієнтами – лікар повинен працювати з його факторами ризику, а не з пігулками"

Директор Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА Віктор Лисак на ранковому брифінгу перед підсумковою колегією розповів про інновації у галузі охорони здоров’я – про реєстри пацієнтів, декларації з лікарями і планування госпітальних округів.

 
 
03 бер 2017, 13:39

З березня в аптечній мережі “Полтавафарм” запроваджена єдина сиcтема знижок

ПОКП “Полтавафарм” постійно покращує забезпечення ліками жителів Полтавщини.

 
 
03 бер 2017, 09:28

Минулого року серед медиків області не було випадків профзахворювань

Відбувся традиційний обласний семінар з охорони праці і технічного навчання Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА для інженерів з охороні праці, осіб, відповідальних за роботи з підвищеною небезпекою, та відповідальних за безпеку руху усіх медичних закладів Полтавщини.

 
 

Останні новини