Архів

Здоров'я

24 трав 2017, 15:43

Обережно, кліщі

Після довгої зими, ледь наступають перші теплі дні, всі ми прагнемо на природу: подихати свіжим повітрям, поміркувати в тиші і спокої, а також запастися щедрими дарами природи.

 
 
23 трав 2017, 10:25

Полтавщина надасть підтримку обласній організації Товариства Червоного Хреста України

Заступник голови Полтавської ОДА Олег Пругло зустрівся з представниками обласної та всеукраїнської організацій Товариства Червоного Хреста України. Говорили про подальшу співпрацю в області.

 
 
16 трав 2017, 12:28

Полтавці зможуть відстежувати наявність ліків у медзакладах через спеціальний портал

Департамент охорони здоров’я Полтавської ОДА презентував всеукраїнський портал liky.ua, що дозволяє підвищити рівень прозорості та підзвітності лікарень України.

 
 
08 трав 2017, 15:20

Полтавські медики розповіли, де лікують ветеранів

Сімдесят дві весни віддаляє нас від переможного салюту у одній із тривалих і кровопролитних війн у нашій історії – Другій світовій.

 
 
05 трав 2017, 16:26

Яких змін чекати Полтавщині в галузі охорони здоров’я

У травні цього року Президент України Петро Порошенко підписав Закон, який стосується змін у діяльності закладів охорони здоров’я.

 
 
05 трав 2017, 13:43

Як не проґавити меланому розповів лікар-онкохірург

У перший понеділок травня світова спільнота відзначала не тільки Міжнародний день солідарності трудящих, а й Всесвітній день боротьби з меланомою.

 
 
05 трав 2017, 12:38

Новий корпус обласного кардіодиспансеру добудують до кінця року

Відбулася виїзна нарада за участі голови Полтавської ОДА Валерія Головка, начальника управління капітального будівництва Тимофія Голбана, директора Департаменту охорони здоров’я Віктора Лисака, керівника Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Олександра Лавренка та начальника відділу медицини катастроф та мобілізаційної роботи Департаменту охорони здоров’я Володимира Мохначева.

 
 

Останні новини

24 трав, 15:43