Архів

Друк

Автобус влади знову курсував вулицями Кременчука

Міський голова Олег Бабаєв разом зі своїми заступниками, керівниками управлінь та відділів міськвиконкому, головами Автозаводської  та Крюківської районних рад сьогодні здійснив черговий об’їзд міста.

Першою зупинкою «автобусу влади» стала вулиця Шевченка, де завершується капітальний ремонт дороги. Олег Бабаєв подивився, на якому етапі знаходяться ремонтні роботи, дав поради будівельникам та озеленювачам.

Оглянув цього дня міський голова і стан гуртожитку, розташованому по вулиці Кошового, 5, який знаходиться у аварійному стані. Заступник міського голови Геннадій Музика доповів Олегу Бабаєву, які заходи для запобігання погіршення ситуації будуть прийняті у цьому році. В наступному році влада планує розпочати капітальний ремонт цієї будівлі.

Побував міський голова і біля будинку № 36, що по вулиці Київській, неподалік від якого планувалося будівництво дев`ятиповерхового будинку, але горе-забудовник залишив лише котлован, небезпечний як для дітей, так і дорослих. На прохання мешканців котлован було засипано. Сьогодні Олег Бабаєв запропонував на цій території зробити зразковий двір – встановити нові дитячі та спортивний майданчики.

Невдоволення міського голови викликало і незавершене будівництво напроти ліцею № 30. Він дав доручення своєму заступникові зустрітися із забудовником та обговорити проблемні питання.

У тридцятому ліцеї Олег Бабаєв оглянув актову залу, капітальний ремонт якої було виконано за кошти міського бюджету  та частково за кошти батьків. Сучасний і якісний ремонт міському голові дуже сподобався.

Також мер пройшовся сквером «Жовтневим», де наразі продовжуються ремонті роботи. Цього року там виконано значний обсяг робіт, але повність завершити реконструкцію  скверу будівельники не встигнуть. Тож міський голова зазначив, що завершити реконструкцію всього скверу планують до 29 вересня наступного року.

Поділіться з друзями:   

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини