Архів

Друк

Полтавські депутати виділили 100 тисяч гривень на програму розвитку та безпеки дорожнього руху

Сьогодні відбулася двадцять шоста сесія міської ради шостого скликання, яку провів міський голова Олександр Мамай.

Розпочали засідання з урочистостей – вручили відзнаки з нагоди 75-річчя створення Полтавської області. Серед інших їх отримали Юрій Левченко– депутат Полтавської міської ради, голова Ради підприємців м. Полтава, Віталій Булигін– голова первинної ветеранської організації гвардійського 226-го авіаполку в Полтаві, Данило Ревека – підхорунжий козацького гвардійського корпусу Полтавщини, колектив Палацу дитячої та юнацької творчості. Почесні Грамоти обласної державної адміністрації отримали Рамазі Заркуа – начальник комунального підприємства «Спецкомбінат похоронно-ритуального обслуговування», колективи публічного акціонерного товариства «Полтавська фірма «Ворскла», Полтавського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) №20.

Депутати внесли зміни до показників міського бюджету на 2012 рік, розподіливши кошти додаткової державної субвенції на потреби бюджетної та комунальної галузі. Затверджено звіт про виконання міського бюджету за 2 квартал поточного року: по доходах у сумі 468 мільйонів 242 тисячі гривень, по видатках – у сумі 487 мільйонів 050 тисяч гривень.

Сесія надала низку дозволів на розроблення проектів землеустрою. Затверджено Положення про конкурсний комітет з визначення операторів для паркування і умови проведення конкурсу на надання права з обладнання та утримання майданчиків для платного паркування транспортних засобів на вулично-дорожній мережі Полтави. Затверджено і Положення про паркування транспортних засобів у Полтаві.

Внесено зміни до Програми розвитку житлово-комунального господарства Полтави на 2012 рік. Так, здійснено перерозподіл коштів на капітальний ремонт житлового фонду територіальної громади міста в межах виділеного фінансування та додатково виділено 1 мільйон гривень на капітальний ремонт трубопроводів.

Затверджено програму розвитку та безпеки дорожнього руху у Полтаві на 2012-2016 роки. Всього на неї передбачено виділити 100 тисяч гривень.

Вирішено створити з 1.01.13 самостійні юридичні особи – комунальні заклади «Центри первинної медико-санітарної допомоги» №№ 1,2,3 в результаті виділу зі складу 1, 4 та 2 міських клінічних лікарень відділень загальної практики – сімейної медицини та амбулаторій сімейної медицини.

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини