Архів

Друк

Олег Бабаєв поскаржився на ПАТ «Полтаваобленерго»

У Міністрстві енергетики та вугільної промисловості України відреагували на звернення Олега Бабаєва щодо незадовільної підготовки ПАТ «Полтаваобленерго» мереж Кременчука до осінньо-зимового періоду 2012-2013.

Міський голова Кременчука Олег Бабаєв неодноразово зазначав, що стурбований тим, що ПАТ «Полтаваобленерго» зриває підготовку мереж Кременчука до зимового періоду. Щоб не допустити ситуації, яка виникла кілька років тому у Алчевську, він звернувся до Міністра енергетики та вугільної промисловості Юрія Бойка зі скаргою на енергетичну компанію. Крім того, Олег Бабаєв мав особисту розмову і з керівником ПАТ «Полтаваобленерго» Євгеном Зосименком щодо вирішення цього питання.

На останній апаратній нараді міський голова повідомив, що Кременчуцька ТЕЦ та місцева філія ПАТ «Полтаваобленерго» нарешті активізували роботу з підготовки теплових та електричних мереж до осінньо-зимового періоду 2012 - 2013 років. Енергетики отримали необхідні для проведення ремонтних робіт матеріали, завдяки чому виконано необхідний ремонт у будинках, де було відсутнє гаряче водопостачання, інтенсивно ведуться роботи на місцях поривів, виявлених під час гідравлічних випробувань.

Звернення міського голови до Міністра енергетики та вугільної промисловості Юрія Бойка не залишилося без розгляду- у минулу п’ятницю, 14 вересня, у Кременчук із робочим візитом приїжджав заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості України Сергій Чех. Він відвідав кременчуцьку ТЕЦ, перевірив стан міських мереж теплопостачання та готовність тепломереж до початку нового опалювального сезону та зустрівся з керівництвом міста. Досягнуто домовленості з ключових питань. Принаймні було обіцяно, що опалювальний сезон цього року у Кременчуці розпочнеться вчасно.

Поділіться з друзями:   

Останні новини