Архів

Друк

Полтавські депутати виділили гроші на покрівлі, дитячі майданчики і дороги

Сьогодні відбулася двадцять друга сесія міської ради шостого скликання, яку провів міський голова Олександр Мамай.

Депутати внесли зміни до показників міського бюджету на 2012 рік. Збільшено доходну та видаткову частини міського бюджету по спеціальному фонду на 990 тисяч гривень за рахунок коштів цільового фонду. Крім того, збільшено видаткову частину, враховуючи вільний залишок загального фонду станом на 1 січня поточного року. Виділено 500 тисяч гривень на реалізацію заходів програми «Турбота» (для забезпечення оздоровлення дітей-інвалідів та інвалідів до 35 років і для надання фінансової підтримки ГО «Дитина має надію»). Згідно з розпорядженням Кабміну «Про затвердження переліку об’єктів і заходів, що фінансуються у 2012 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку» для Полтави передбачено понад 7 мільйонів гривень. У тому числі:818,8 тисяч – на реконструкцію приміщення на вулиці Ветеринарній,32 під амбулаторію сімейної медицини, 1 мільйон 130 тисяч – на водо забезпечення сіл Лісок та Лісок-2, понад 5 мільйонів – на реконструкцію міського центру реабілітації дітей-інвалідів до 18 років на вулиці Калініна,27-а.

Затверджено звіт про виконання міського бюджету за І квартал 2012 року по доходах у сумі 215,9 мільйонів гривень, по видатках – у сумі 228,7 мільйонів.

Сесія затвердила проект детального плану території мікрорайону «Левада-2». Розроблено його ПП «Полтаваархпроект» спільно з ПП «Творча архітектурна майстерня Урбаністика» на замовлення користувачів земельних ділянок у мікрорайоні «Левада-2» ТОВ «Цемахінвестбуд Трейдинг Лімітид», ТОВ «Сіті Кепітал Девелопмент».

Затверджено Положення про розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності.

Із 16 позицій, згідно з профільною програмою, складається перелік об’єктів комунальної власності міста, які підлягають приватизації у 2012 році.

Внесено зміни до Програми розвитку ЖКГ. Так, збільшено суму на капремонт покрівель (3,6 мільйони гривень), включено роботи на поточний ремонт дитячих майданчиків (99,9 тисяч гривень). За рахунок обласного бюджету, збільшено фінансування на капітальний та поточний ремонт доріг (по 1 мільйону гривень).Внесені зміни до переліку об’єктів капремонту, включені вулиці Київське шосе, Харківське шосе.

Депутати затвердили Програму регулювання чисельності безпритульних домашніх тварин у м.Полтаві на 2012-2016 роки, Програму охорони довкілля – теж на 5 років. Один із основних розділів – поводження з відходами. Серед планованих заходів – поетапне введення системи роздільного збирання сміття, вирішення питання реконструкції міського звалища твердих побутових відходів тощо.

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини