Архів

Друк

Оксана Деркач особисто опікується Полтавським Дендропарком

За два останні роки колись занедбаний дендропарк відродився до життя. Міська організація Партії регіонів та міська влада перейнялися долею унікальної природної пам'ятки і розпочали акцію «Дендропарк облаштовуємо разом», залучивши до розчищення парку громадськість.

Нині ж основний тягар турботи взяв на себе спеціальний відділ у складі КП «Декоративні культури» на чолі з Михайлом Шлафером, інформує прес-служба Полтавської міської ради.

Сьогодні у Дендропарку побували журналісти, щоб на власні очі побачити його стан. З ними поспілкувалася секретар міської ради Оксана Деркач, яка особисто опікується дендропарком.

Тепер у парк заборонено в'їзд автомобілів, створено спеціальні місця відпочинку для полтавців, і вони туди охоче йдуть. А стане тепліше – людей побільшає. І це факт промовистий та відрадний.

Ось тільки після себе громадяни лишають сміття та попіл. Згаданий відділ відразу ж прибирає неподобства, але нині можна було бачити побутове сміття на вході до дендропарку з боку вулиці Лугової. Тож міська влада наголошує: будь ласка, відпочивайте, але по собі залишайте природу в первозданному вигляді.

До ювілею дендропарку тут ще проводитимуть масові акції. Всі, хто готовий долучитися до доброї справи, можуть зв'язуватися особисто з Михайлом Шлафером за телефоном 067 5300015.

Безумовно, на Великдень у дендропарку буде особливо людно. А от подивитися на наслідки пікніків на другий день журналістів пообіцяли запросити – для визначення рівня свідомості і сумління відпочиваючих.

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини