Архів

Друк

Сквер «Студентський» планують благоустроїти силами громадськості

Сьогодні міська влада приділяє багато уваги озелененню Кременчука, створенню нових зелених зон та благоустрою вже існуючих парків та скверів.

Так у 2011 році буде продовжено роботи з благоустрою скверу «Студентський», розташованому поблизу медичного та педагогічного коледжів на вулиці Червона Гірка. Завідувач відділом екологічної безпеки міськвиконкому Геннадій Демьохін зазначає, що ініціатива була висунута ще у 2010 році та врятувати сквер «Студентський» від забудови.

 

Відділом екологічної безпеки була розроблена попередня посадка зелених насаджень, а восени минулого року здійснено першу посадку дерев. Пізніше архітектором Антоном Афанасьєвим - членом національної спілки архітекторів України було розроблено проект благоустрою території скверу «Студентський» з прив’язкою до існуючих зелених насаджень, виконана схема вибраковки дерев, які мають бути знесені, виконано дендроплан. Згідно із спеціальною дендрологічною програмою розраховані варіанти росту запроектованих кущів та дерев на п’ять років, запропоновані антівандальні варіанти об’єктів благоустрою.

Відділ екології бере цей сквер під своє шефство і планує виконувати роботи силами громадськості. Саджанці візьмуть за рахунок придбаних за кошти екологічного фонду на День довкілля.

За матеріалами сайту Кременчуцької міської ради

Поділіться з друзями:   

Останні новини