Архів

Друк

На засіданні виконкому виділили кошти на матеріальну допомогу

27 квітня міський голова Олександр Мамай провів чергове засідання виконавчого комітету, під час якого було розглянуто та ухвалено низку важливих для життєдіяльності Полтави рішень.

Серед них такі, що стосуються організації оздоровлення дітей влітку 2018 року, відшкодування коштів з міського бюджету за пільговий проїзд та інші.

Зокрема, на виконання міської цільової програми соціального захисту «Турбота» на 2018 рік, члени виконкому ухвалили рішення «Про виділення коштів». Відповідно до нього, 411 тисяч гривень буде спрямовано для виплати матеріальної допомоги мешканцям міста за особистими зверненнями.

Одноразову матеріальну допомогу отримають:

- двадцять п’ять учасників бойових дій та особи з інвалідністю внаслідок війни, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в АТО (за зверненнями) по 1 тисячі гривень кожному , на загальну суму 25 тисяч гривень;

- двісті двадцять чотири дружини померлих громадян, смерть яких пов’язана з Чорнобильською катастрофою по 500 гривень кожній, на загальну суму 112 тисяч гривень;

- три матері загиблих в Афганістані воїнів-інтернаціоналістів та двадцять матерів загиблих ветеранів війни, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в АТО по 2 тисячі гривень кожній, на загальну суму 46 тисяч гривень, з нагоди Дня матері.

Також, відповідно до рішення, у 2018 році проводитиметься фінансування БО «Зернятко»: у травні - 41 тисяча 950 гривень, у червні - 25 тисяч 440 гривень, у липні - 55 тисяч 440 гривень, протягом серпня–листопада щомісячно по 15 тисяч 440 гривень, у грудні 15 тисяч 410 гривень. Загальна сума видатків складає 200 тисяч гривень.

Окрім того, відповідно до затвердженого рішення «Про виділення коштів за Програмою соціального забезпечення та соціального захисту населення м. Полтава «Турбота» на 2018 рік», мешканці міста отримають матеріальну допомогу на загальну суму 223 тисячі гривень, за особистими зверненнями.

Відповідним рішенням також ухвалені виплати одноразової матеріальної допомоги за зверненнями, зокрема для:

- двадцяти двох учасників бойових дій та особам з інвалідністю внаслідок війни, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в АТО – мешканцям міста Полтава по 1 тисячі гривень;

- п’ятдесяти шести дружинам померлих громадян, смерть яких пов’язана з Чорнобильською катастрофою по 500гривень кожній, на загальну суму 28 тисяч гривень;

Також, на загальну суму 10 тисяч гривень матеріальної допомоги отримають п’ять родин, в яких померли: учасник ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС І категорії, учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС ІІ категорії, учасники бойових дій (воїни-інтернаціоналісти) по 2 тисячі гривень кожна.

Окрім того, рішення передбачає фінансування Міського центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів на загальну суму 160 тисяч гривень для оплати послуг із проведення організаційних заходів для дітей з інвалідністю, які знаходяться на обліку у Міському центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів.

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини