Архів

Друк

Валерій Головко увійшов у топ-5 кращих губернаторів країни

У рейтингу за підсумками роботи в 2017 році очільник Полтавської обласної держадміністрації потрапив на четверте місце серед губернаторів України.

Рейтинг обласних голів склало видання «Деловая столица», використавши показники Держслужби статистики України. У рейтингу враховували 20 економічних і соціальних показників.

Високу позицію Валерій Головко посів завдяки динаміці нефінансових послуг. Їх в області реалізовано на 48,2% більше, ніж в 2016 році, і за цим показником Полтавщина – лідер країни. Також на Полтавщині зафіксована найменша смертність дітей у віці до одного року. Область стала третьою за надходженнями прямих іноземних інвестицій на одного жителя та виконаними будівельними роботами на душу населення.

Крім того, високі позиції Полтавська область посіла за приростом експорту товарів і послуг, за освоєними капітальними інвестиціями на одного жителя (четверте місце), за об’ємом експорту на одного жителя (п’яте місце).

На вершині рейтингу опинився голова Київської міської адміністрації Віталій Кличко. У першу п’ятірку потрапили також очільники Одеської ОДА Максим Степанов, Київської ОДА Олександр Горган і Закарпатської ОДА Генадій Москаль.

Прес-служба Полтавської ОДА

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини