Архів

Друк

Із засідання виконкому: про виділення коштів

21 березня відбулося засідання виконавчого комітету, яке провів міський голова Олександр Мамай.

Під час засідання члени виконкому розглянули та ухвалили низку важливих для життєдіяльності міста рішень. Зокрема такі, що стосуються внесення змін до показників міського бюджету на 2018 рік, надання адрес земельним ділянкам, організації ярмарків та інше.

Серед іншого, на виконання Програми соціального захисту населення «Турбота» на 2018 рік, затвердили рішення про виділення коштів.

Відповідно до нього, одноразову матеріальну допомогу отримають:

- особа з інвалідністю - учасник бойових дій з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав (за зверненням) на загальну суму 500 гривень;

- сімнадцять учасників бойових дій та особи з інвалідністю внаслідок війни, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в АТО (за зверненнями) по 1 тисячі гривень кожний, на загальну суму 17 тисяч гривень;

- особа, якій у березні 2018 року виповнюється 100 років (до Дня народження) на загальну суму 2 тисячі гривень.

Також, на загальну суму 2 тисячі гривень буде перераховано коштів для виплати матеріальної допомоги родині, в якій помер учасник бойових дій (воїн-інтернаціоналіст).

Окрім цього,відповідно до рішення кошти отримає матір на лікування дитини з захворюванням, що потребує постійного вартісного медикаментозного на загальну суму 20 тисяч гривень.

Матеріальну допомогу також отримають особи, що працюють на підприємствах, установах та організаціях житлово-комунального господарства, з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення по 700 гривень кожний на загальну суму 15 тисяч 400 гривень.

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини