Архів

Друк

Із засідання виконкому: про виділення коштів

15 лютого міський голова Олександр Мамай провів засідання виконавчого комітету, під час якого було розглянуто та ухвалено ряд важливих для життєдіяльності міста рішень.

Зокрема, на виконання програми соціального захисту населення міста «Турбота» на 2018 рік, члени виконкому ухвалили рішення «Про виділення коштів».

Відповідно до нього, одноразову матеріальну допомогу отримають:

- тринадцять учасників бойових дій та особи з інвалідністю внаслідок війни, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в АТО – мешканці міста Полтава, по 1 тисячі гривень кожний;

- дев'ять осіб з інвалідністю - учасників бойових дій (воїни-інтернаціоналісти) та двоє членів сімей воїнів-інтернаціоналістів до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав (за зверненнями) по 500 гривень кожному на загальну суму 5 тисяч 500 гривень;

- особа, якій у 2018 році виповнюється 101 рік на загальну суму 2 тисячі гривень.

На суму 2 тисячі гривень матеріальної допомоги отримає родина, в якій помер учасник бойових дій (воїн-інтернаціоналіст).

Також, кошти спрямовано трьом батькам (опікунам), на лікування дітей з захворюваннями, що потребують постійного вартісного медикаментозного лікування – мешканцям міста Полтава, по 20 тисяч гривень, на загальну суму 60 тисяч гривень.

Щомісячно з січня по грудень 2018 року проводитиметься виплата матеріальної допомоги матері дитини з інвалідністю для забезпечення її підгузками за індивідуальною програмою реабілітації (за зверненням батьків (опікунів) - мешканцям міста Полтава) по 630 гривень, на загальну суму 7 тисяч 560 гривень.

Відповідно до зазначеного рішення виконкому, фінансову підтримку отримає ГО «Спілка ветеранів та випускників Полтавського вищого зенітного ракетного командного Червонопрапорного училища імені генерала армії Ватутіна М. Ф.» на загальну суму 92 тисячі гривень, відповідно до наданої заявки на фінансування та зареєстрованих фінансових зобов'язань.

Окрім цього, у 2018 році буде профінансовано Полтавську обласну організацію УТОС на загальну суму 300 тисяч гривень, за рахунок коштів, передбачених на фінансову підтримку громадських організацій ветеранів, осіб з інвалідністю, чорнобильців, реабілітованих, інших організацій і об'єднань, які опікуються проблемами осіб з інвалідністю.

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини