Архів

Друк

Прихід нової влади ознаменував розвиток спорту та фізичного виховання на Полтавщині

2012 рік проголошено роком спорту в Україні. Завдяки роботі обласної влади, можна вже зараз сказати - область готова продемонструвати гарні досягнення.

Коли є бажання щось зробити для людей – можливо все!

Створення спортивної матеріально-технічної бази та організація спортивних заходів потребують не лише постійної уваги влади, а і залучення додаткового фінансування. Чи можливий за таких умов розвиток спорту, враховуючи кризові явища в економіці?  Коли є бажання щось зробити для людей – можливо все. Це своєю роботою неодноразово підтвердили члени Партії регіонів, які займають високі керівні посади в області та обрані депутатами рад різних рівнів.

Сьогодні здається, що попередня влада області мало приділяла уваги розвитку цього суспільно важливого напрямку. Дійсно, якщо порівняти здобутки в розвитку спорту та фізичної культури в регіоні за останні 1,5 роки та за період роботи попередньої влади,  можна зробити висновок, що та влада бачила більш важливим піднесення національних ідей, а не здоров’я самої нації.

Полтавщина – центр прогресивного фізичного виховання.

Розвиток спорту і фізичного виховання має за мету оздоровлення нації, тому ні в якому разі не можна применшувати його важливість. Можливо, сьогодні в нас є шанс змінити пріоритети на користь здорового майбутнього.

«Полтавщина стає центром не лише духовного, а й прогресивного фізичного виховання», - наголошує заступник голови облдержадміністрації – керівник апарату, член Партії регіонів Валерій Пархоменко.

Дійсно, сьогодні обласною владою робиться багато для того щоб наступне покоління українців на Полтавщині мало шанс бути здоровим та розвиватись гармонійно. Обласна державна адміністрація, зі свого боку, надає всіляку допомогу для проведення змагань як міжнародного рівня, так і місцевих турнірів у районах області.

Спортивних заходів проведено багато.

Серед останніх подій у спортивному житті Полтавщини слід відзначити  проведення 5 липня матчу за Суперкубок України з футболу в м.Полтаві на стадіоні „Ворскла” імені О.Бутовського між командами ФК „Шахтар” (Донецьк) та ФК „Динамо” (Київ). Для організації підготовки та проведення матчу в ОДА було створено обласний штаб із підготовки до проведення матчу за Суперкубок України з футболу в м. Полтаві під головуванням голови ОДА Олександра Удовиченка.

Ефективно, відповідально та професійно виконувати свою справу – таке кредо команди Партії регіонів на Полтавщині. Футбольний Суперкубок - спортивне свято загальнонаціонального масштабу, високий організаційний рівень якого відмітили всі причетні – це очевидний приклад такої роботи.

Соціально активна молодь Полтави та Котелевського району та представники молодіжних організацій мали можливість потрапити на цікаву спортивну подію, квитки на матч їм передала обласна організація Партії регіонів.

У липні-серпні цього року пройшов  «Шишацький кубок», який завжди відбувається за підтримки Голови Державної служби молоді та спорту України Равіля Сафіулліна та є своєрідною спортивною візитівкою обласної організації Партії регіонів. Вже 9 років завдяки його натхненню та наполегливості на Полтавщині проходять ці масові, захоплюючі змагання з футболу серед аматорських команд. Цього року участь у них взяли 32 команди з 14 районів області, за іграми спостерігали тисячі глядачів, що говорить про неабиякий інтерес до матчу як спортсменів, так і вболівальників.  Крім того, будучи присутнім на відкритті змагань Равіль Сафович, подарував кільком школам, будинкам культури з різних районів побутову техніку, а дитячим футбольним командам - комплекти футбольної форми.


Команда переможець ФК «Жоржівка», Равіль Сафіуллін, Іван Момот,
Олександр Удовиченко, Валерій Пархоменко  / Фото: Полтавська ОДА

Нещодавно у Полтаві пройшов всесвітній фестиваль богатирської сили «World Strongman Fest», який було приурочено до 20-ої річниці Незалежності України. Спортивне свято відбулося за підтримки Президента України та за сприяння Полтавської облдержадміністрації і обласної організації Партії регіонів.


Учасники міжнародного фестивалю богатирської сили «World Strongman Fest» 
з України, США, Великобританії, Румунії, Росії,
ПАР, Фінляндії,
Ісландії, Австралії та Німеччини / Фото: Полтавська ОДА


Олександр Удовиченко звертається до учасників міжнародного фестивалю
богатирської сили «World Strongman Fest» та вболівальників
/ Фото: Полтавська ОДА

Ідей багато, як профінансувати їх реалізацію?

Виникає слушне запитання - чи не є це додатковим навантаженням для обласного чи місцевих бюджетів?  Ні, бюджетні кошти на це витрачати не обов’язково.

За словами Валерія Пархоменка, жодної копійки з обласного бюджету на ці заходи не йде, ОДА лише підтримує добрі починання та допомагає вирішувати організаційні моменти. Адже популяризація здорового способу життя це пріоритет для влади усіх рівнів.

Сьогодні дружній тандем двох однопартійців, голови Обласної державної адміністрації Олександра Удовиченка та голови Полтавської обласної ради, заступника голови ОДА Івана Момота, демонструє громаді свої гарні управлінські якості в умовах коли фінансування обмежене, а проблем в регіоні, вирішення яких необхідно профінансувати, вистачить ще наступним поколінням.

В той час коли бюджетні кошти витрачаються на реалізацію соціальних програм області, кошти для розвитку спорту потрібно залучати з інших джерел. Витрачаючи державні кошти на будівництво та ремонти закладів освіти і охорони здоров’я та розбудову  інфраструктури в районах Полтавщини, обласна влада створює сприятливі умови для інвестицій в спортивні об’єкти області та звертається за підтримкою у проведення спортивних заходів у області до підприємців регіону.

Видання обласного масштабу.

Популяризація спорту не обмежується лише проведенням спортивних заходів. Вперше на Полтавщині зроблено спробу написати цілісне енциклопедичне видання обласного масштабу. У липні цього року, на замовлення Головного управління інформаційної та внутрішньої політики Полтавської облдержадміністрації, згідно з планом випуску соціально-значимих видань, накладом у 500 примірників вийшло з друку науково-популярне видання: “Енциклопедія Полтавського футболу”.  Видання користується попитом серед фанатів та шанувальників футболу в області і за її межами.

2012 рік буде “спортивним” – підготовка до нього йде вже зараз.

У вересні облдержадміністрація на сесію облради підготує спеціальну програму, яка міститиме цілий комплекс спортивних заходів.

Заступник голови  - керівник апарату ОДА Валерій Пархоменко, зокрема, наголошує на соціально-пропагандистських спортивних засадах: «Цього можна досягти за допомогою інформаційного супроводу та соціальної реклами. Неправильно, коли, наприклад, поряд з патріотично-спортивними роліками, які пропагують спортивні досягнення, відразу бачимо рекламу якихось пляшок пива, чи то чогось подібного». Також Валерій Пархоменко акцентує на залученні людей до масової фізкультури: «Я хотів би, щоб ми не зациклювались на класичних видах спорту, а більш широко охопили цю тему. Зокрема, маємо досягти того, щоб люди намагались, і мали бажання, у кожному дворі споруджувати якісь перекладини чи турніки…»

До високих результатів – разом!

Звертаючись до полтавців під час заходів присвячених 20-й річниці незалежності нашої Держави, Олександр Удовиченко сказав: «Запрошую всіх до спільної праці. Влада буде робити все, щоб попри різні політичні позиції, ми сьогодні робили все щоб розвивалась економіка і людям жилося краще».


Олександр Удовиченко та Іван Момот на заходах присвячених
20-й річниці незалежності України

Якщо ми хочемо зробити щось корисне для себе та своїх нащадків, ми завжди знайдемо порозуміння. Консолідація зусиль влади, підприємців та простих громадян вже дає значні результати і не лише у розвитку фізичної культури і спорту в регіоні.

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини