Архів

Друк

Із засідання виконкому: про виділення коштів

22 серпня міський голова Олександр Мамай провів чергове засідання виконавчого комітету, під час якого було розглянуто та затверджено ряд рішень.

Зокрема, на виконання Програми соціального захисту та забезпечення “Турбота” на 2017 рік, члени виконкому ухвалили рішення “Про виділення коштів”.

Відповідно до нього, 459 тисяч 500 гривень спрямовано для виплати матеріальної допомоги мешканцям міста за особистими зверненнями.

Окрім цього, одноразову матеріальну допомогу отримають:

  • 11 учасників бойових дій та інваліди війни, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в АТО (за зверненнями) по 1 тисячі гривень кожному, на загальну суму 11 тисяч гривень;
  • особа, якій в 2017 році виповнюється 101 рік на загальну суму 1 тисяча гривень;
  • особи, що працюють у закладах, установах, громадських та інших організаціях галузі фізичної культури і спорту по 600 гривень, з нагоди професійного свята. Загальні видатки складають 391 тисячу 800 гривень.

Також, 6 тисяч гривень спрямовано для виплати матеріальної допомоги родинам, в яких померли учасник бойових дій (воїн – інтернаціоналіст) та учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС І категорії по 2 тисячі гривень кожній.

По 630 гривень матеріальної допомоги з липня по грудень 2017 року отримуватиме один з батьків дитини-інваліда для забезпечення її підгузками за індивідуальною програмою реабілітації на загальну суму 3 тисячі 780 гривень. Також, по 630 гривень матеріальної допомоги отримуватиме один з батьків (опікунів) дитини-інваліда для забезпечення її підгузками за індивідуальною програмою реабілітації з серпня по грудень 2017 року, на загальну суму 3 тисячі 150 гривень.

Протягом ІІІ, ІV кварталів 2017 року кошти отримають троє членів сімей загиблих ветеранів війни, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в АТО по 3 тисячі гривень кожний, на загальну суму 18 тисяч гривень.

Відповідним рішенням також спрямовано 111 тисяч гривень ГО «Міська асоціація дітей-інвалідів та інвалідів з дитинства м. Полтави» для проведення реабілітації дітей-інвалідів до 18-ти років, хворих на дитячий церебральний параліч та інших, яким показано надання медичних послуг з реабілітації (лікування) в ТзОВ «Міжнародна клініка відновного лікування» м.Трускавець.

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини