Архів

Друк

Із засідання виконавчого комітету: про виділення коштів

Відбулося чергове засідання виконавчого комітету, яке провів міський голова Олександр Мамай. Під час засідання, члени виконкому розглянули та затвердили ряд рішень.

Зокрема, на виконання програми соціального захисту та забезпечення «Турбота», було затверджено рішення «Про виділення коштів».

 

Відповідно до нього, одноразову матеріальну допомогу отримають:

- 15 учасників бойових дій та інваліди війни, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в АТО, мешканцям міста Полтава (за зверненнями) по 1 тисячі гривень кожному на загальну суму 15 тисяч гривень;

- 204 дружини померлих громадян, смерть яких пов’язана з Чорнобильською катастрофою (за зверненнями) по 500 гривень кожному на загальну суму 102 тисячі гривень;

- 3 інваліди - учасники бойових дій (воїни – інтернаціоналісти) до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав по 500 гривень кожному на загальну суму 1 тисяча 500 гривень.

Також, на виконання затвердженого рішення 14 тисяч гривень для буде спрямовано для виплати матеріальної допомоги семи родинам, в яких померли учасники бойових дій (воїни – інтернаціоналісти), по 2 тисячі гривень кожній, за рахунок коштів, передбачених у міському бюджеті для надання матеріальної допомоги на поховання.

До Дня матері, для виплати матеріальної допомоги, трьом матерям загиблих в Афганістані воїнів-інтернаціоналістів та сімнадцяти матерям загиблих ветеранів війни, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в АТО буде виділено по 2 тисячі гривень кожній, на загальну суму 40 тисяч гривень.

Окрім цього, відповідно до рішення, буде профінансовано громадські організації на загальну суму 90 тисяч гривень, за рахунок коштів, передбачених на фінансову підтримку громадських організацій ветеранів, інвалідів, чорнобильців, реабілітованих, інших організацій і об’єднань, які опікуються проблемами інвалідів, а саме:

- громадську організацію «Полтавський фізкультурно-спортивний клуб інвалідів «Візок» на загальну суму 40 тисяч гривень;

- Полтавську обласну організацію УТОС на загальну суму 50 тисяч гривень.

Відповідним організаціям доручено забезпечити використання коштів відповідно до Програми та надавати відділу обліку та звітності управління соціального розвитку щомісячний та щоквартальний фінансові звіти про цільове використання бюджетних коштів.

Поділіться з друзями:   

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини